Jody Bergsma – Kouzelné časy

Paráda! Byla jsem překvapena, jak přesně karty odpovídají a jak skvěle působí na intuici, kdy ještě mnoho dalších informací přišlo k samotné kartě a byla to trefa do černého. Jak nenápadné – takové něžné, krásné, vílí, kreslené pastelovými barvami – a ono se v nich skrývá energie a informací jako v pořádně drsném tarotu.

Měkkost si zachovávají, pošťouchnou vás k lepšímu

Karty jsou měkkým pohlazením, které umí přijít často na ještě přesnější místo, než na které zamýšlíme my sami. Přesněji ukáže problém. Nebo silné místo, které je dobré v tuto chvíli rozvíjet, protože nám to pomůže v řešení problému, který domněle máme. Najednou zjistíme, že onen problém nebyl tak úplně probléme, ale docela fajn darem. A stačí se jen na věci podívat jinak.

BAREVNÉ POHLAZENÍ PO DUŠI

Barevné pohlazení na duši je samo o sobě léčivé a už jen mít v ruce tyto karty je velmi uklidňující.

Všichni jsme v procesu. Odevzdej se změnám. Přestaň se bát. Důvěřuj tomuto mocnému procesu.

Karta Cykly je jednou z mých nejoblíbenějších a právě pro chvíle, kdy víte, tušíte, že procházíte nějakou životní změnou, byť intimní a niternou a navenek neviditelnou, jsou tyto karty nejvhodnější. Ukáží nám, co kde opouštíme a za co máme být vděční. Případně, co si s sebou na tu novou životní cestu vzít.

A ukáží nám i náhled budoucnosti, ačkoliv to může být třeba jen formou ujištění, že o nás bude osudem postaráno a že se máme odevzdat tomu mocnému proudu změn a procesu, který z nás udělá zase o kousek lepšího nebo jiného člověka. Čím více jsme uvolnění, „v proudu“, tím snadněji k nám Kouzelné časy promlouvají, řekla bych…

HEBKÉ ČTENÍ

Knížečka, která je součástí balíčku, jsou něžná, zároveň však velice silná a přesná poselství, která posilují schopnost napojit se sami na sebe a otočit mysl, přemýšlení, směr našich úvah chcete-li, tak, abychom cíleněji šli za přístupnějším cílem, snáze našli schůdnou cestu životem, která nás bude těšit.

A o kráse obrázků raději ani nemluvím. Jsou dokonalost sama. Můžeme být rádi, že se autorka ke své lásce a talentu vrátila.

O autorce:

Jody Bergsma vystudovala strojírenství i přesto, že od dětství ráda malovala a zachycovala své sny, vyhrála spousty malířských soutěží. Později zjistila, že malování je jejím posláním, a kromě svého talentu využila i znalosti geometrie, založila si svou společnost a dala se do vytváření mnoha obrazů, výstav, ilustrování šesti fantasy knih, z nichž tři také sama napsala. Žije se svými dětmi v Bellinghamu ve Washingtonu.

Více infa: www.bergsma.com

Foto: www.synergiepublishing.com


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353