India Knightová – Šťastné a (nejen) veselé

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Beletrie pro ženy s nadhledem. Neskutečně humorné vyprávění o lásce a sexu v každém věku: India Knightová – Šťastné a (nejen) veselé. Nové špeky ze života Kláry Huttové.


Volné pokračování knihy Největší špeky mýho života po šesti letech. Čtyřicetiletá londýnská novinářka Klára vypráví s vtipným nadhledem o peripetiích života v novém manželství. Druhý manžel, třetí dítě, několikrát rozvedená vlastní matka, pár nevlastních sourozenců a k tomu rozvětvená irská rodina z manželovy strany – to je realita Klářina hektického života několik let po rozvodu s prvním manželem, který je nyní jejím nejlepším kamarádem. Příběh se odehrává během tří po sobě jdoucích Vánoc, kdy se Klářina početná rodina i nejbližší přátelé scházejí u jejího stolu. Tradiční oslavy se však občas zvrtnou neočekávaným způsobem a mohou řádně zamíchat osudy všech zúčastněných.
Humorné vyprávění o lásce a sexu v každém věku, o tom, jak udržet funkční manželský život i po několika dětech, jak se vypořádat s příliš emancipovanou vlastní matkou a jak se při tom všem udržet při zdravém rozumu a nezbláznit se.

pevná vazba s přebalem / 246 stran / cena 298,- Kč

O autorce
Novinářka a spisovatelka India Knightová (1965) se narodila ve frankofonní části Belgie. V devíti letech se s matkou přestěhovala do Velké Británie, kde také studovala. Přispívá do britských médií, novin, rozhlasu i televize, proslavila se zejména jako sloupkařka v Sunday Times.
Její knihy byly přeloženy do 28 jazyků.

„Báječné. K popukání zábavné, dojemné a roztomilé jako Ježíšek. Perfektní knížka na vánoční svátky.“ Cosmopolitan

„Zlomyslně vtipný, bolestně upřímný pohled na rodinu, oslavy a romantickou lásku.“ Marie Claire

Foto: Nakladatelství Jota


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353