Gene Stone – Jak se dožít 100 let

V nakladatelství Jota právě vychází reedice knihy z ediční řady Populárně naučná: Gene Stone – Jak se dožít 100 let. Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní.

image002
Kniha vypráví příběhy pětadvaceti lidí, z nichž každý má vlastní tajemství skvělého zdraví – tajemství, které dává smysl a je vědecky podloženo. Patří k nim tajemství zdravé stravy – proč jíst česnek a brát vitamín C, jíst víc probiotik, stát se veganem nebo pít kvasnicový nápoj. Jiná tajemství se týkají cvičení – prospěšnost strečinku nebo zvedání činek. Tajemství spojená s životním prostředím – život v Modré zóně, pochopení významu mikrobů. Citová tajemství – udržování kontaktu s přáteli a pěstování spirituality. Tajemství tělesné zdatnosti – studená sprcha po ránu, krátké zdřímnutí přes den. A po generace předávaná moudrost: ano, slepičí polévka opravdu pomáhá.
Díky osobním příběhům má kniha lidský rozměr a výzkum potvrzuje její důvěryhodnost. Jednotlivé návody vám ukážou, jak můžete sami zlepšit své zdraví a stát se dalším z lidí, kteří nejsou nikdy nemocní.

„Kniha seznamuje čtenáře s neotřelými perličkami, díky kterým můžete být zdravější, šťastnější a moudřejší. Poutavá procházka vědeckými tématy.“
Mark Hyman, M.D., The New York Times

brožovaná vazba s klopami, 206 stran, cena: 268,- Kč
Originální název: The Secrets of People Who Never Get Sick
Přeložila: Sabina Čechová
Vychází také jako e-kniha

O autorovi:
Gene Stone je spisovatel, novinář a bývalý dobrovolník Mírových sborů, který v průběhu psaní o zdravém životním stylu vyzkoušel desítky způsobů léčby od hypnoterapie přes biofeedback až po ájurvédskou bylinnou léčbu. Jeho články vycházejí v časopisech New Yorker, Esquire, Vogue, Elle a GQ. Je autorem čtyřiceti knih, z nichž deset se stalo bestsellerem New York Times. Jeho kniha Jak se dožít 100 let nyní vychází v Nakladatelství Jota v reedici.

Foto: Nakladatelství Jota

image002


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353