Eva Pilarová & Jaroslav Doubrava – Potkala jsem léčitele

V nakladatelství Jota vychází novinka z ediční řady Beletrie – Opravdové příběhy: Eva Pilarová, Jaroslav Doubrava – Potkala jsem léčitele. Populární zpěvačka Eva Pilarová popsala životní příběh léčitele Jaroslava Doubravy.


Formou rozhovorů se dozvídáme o jeho dětství stráveném u prarodičů, o jeho první lásce, se kterou si hrál na pana doktora, o tom, jak se seznámil se svojí ženou, ale především jak objevil své léčitelské schopnosti. Přibližuje čtenáři, jak funguje energie, kterou jako léčitel předává, a také odkud pramení. Upřímně mluví o jiných léčitelích a alternativních cestách, nezapomíná ani na klasickou medicínu a otevřeně líčí své zážitky a životní zkušenosti.
Eva Pilarová v knize vyzpovídala i nejbližší rodinné příslušníky a také některé z pacientů, které pan Doubrava úspěšně vyléčil. Jednoznačně se postavila na stranu spolehlivých léčitelů, kteří znají svoje schopnosti i svoje hranice a mají zájem spolupracovat s lékaři.
A jako bonus paní Doubravová prozrazuje recept na vynikající vepřový guláš Doubrava.
Kniha vychází u příležitosti 75. narozenin paní Evy Pilarové, která toto významné životní jubileum oslaví ve vynikající kondici, na níž má zásluhu i její dvorní léčitel Jaroslav Doubrava.

pevná vazba s přebalem, 144+16 stran přílohy, cena: 198,- Kč
Vychází také jako e-kniha.

O autorech:
Eva Pilarová se narodila 9. srpna 1939 a je česká zpěvačka a herečka, trojnásobná vítězka čtenářské ankety Zlatý slavík v kategorii zpěvaček. Majitelka nezaměnitelného hlasu, legenda československé a české pop-music.
Jaroslav Doubrava se narodil 18. listopadu 1958 a je známý léčitel, který i přes své nesporné úspěchy zůstává nohama na zemi a zdůrazňuje potřebu úzké spolupráce mezi lékaři a léčiteli.

Foto: Nakladatelství Jota


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353