Dokážete odolávat negativním vlivům a být dlouhodobě spokojeni?

Co aktuální věda ví o spokojenosti? Jak spokojenost dlouhodobě zvyšovat? Jak nepodléhat skepsi a negativismu? V úterý 23. května v Divadle Hybernia se uskuteční velká přednáška autora bestselleru Konec prokrastinace, Petra Ludwiga. Optimismus a pesimismus je naučitelný. Smyslem této přednášky je předat metody tréninku optimistického životního stylu. Účastníci si odnášejí konkrétní postupy, jak zvládat emočně náročné stresové situace a jak dlouhodobě zvyšovat svoji každodenní spokojenost.

Petr Ludwig_2
Devadesát procent dlouhodobého štěstí není ovlivněno vnějším světem, ale způsobem, jakým mozek tento svět zpracovává. Pouze pětadvacet procent našeho pracovního úspěchu je předurčeno mírou IQ, ale pětasedmdesát procent je ovlivněno úrovní optimismu. Náš mozek v pozitivním nastavení pracuje výrazně lépe. Jsme o 31 procent produktivnější, o 37 procent lepší v prodeji, lékaři jsou o 19 procent rychlejší a přesnější.
A co všechno Vás Petr Ludwig během svém přednášky předvede? Jak se naučit být odolnější proti negativním vlivům, proč roste míra nespokojenosti a depresí, co je naučená bezmoc a jak jí nepodléhat, jak zvládat vlastní selhání, jak se naučit vnímat překážky jako výzvy, jak se naučit přijímat negativní zpětnou vazbu, jaký je negativní dopad stresu na zdraví a jak se mu vyrovnat a spoustu dalšího.

Petr Ludwig_1
Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace, se věnuje boji s chorobným odkládáním úkolů a povinností. Jeho knihy se prodalo 65.000 výtisků, čímž se stala jednou z nejprodávanějších českých knih v historii. Kniha je překládána do šesti zahraničních jazyků.
Před devíti lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách.

Schránka01
Velká přednáška se uskuteční v úterý 23. května od 18 hodin v pražském Divadle Hybernia. Cena vstupenky je 250 korun. Registrovat se můžete zde:
https://www.konec-prokrastinace.cz/nazivo/registrace/2017-05-23-praha/

Foto: www.presscode.cz