Dalibor Gondík – Ranní špek

Kniha pro všechny, kteří si chtějí hrát, bavit se, trápit své mozkové závity a hezky je probouzet. Vychází z ranního vysílaní stanice Dvojka, kde se moderátoři s posluchači takto probouzejí. Je to něco jako ranní rituál.

18. května 2020, po více než roce našeho ranního vysílání na Dvojce, se zrodila myšlenka začít je po 6. hodině něčím zapamatovatelným. Celá myšlenka Ranního špeku spočívá v tom, že největší boj zpravidla člověk zažívá sám se sebou – se svou ranní ospalostí, s nechutí vstát, s hledáním motivace jít do práce. A také s hledáním odpovědi na vyřčenou otázku – od manželky či manžela, od potomků, od souseda či náhodného kolemjdoucího. A Ranní Dvojka je partner, který vám po ránu takovou otázku položí, a vy sami si na ni můžete najít odpověď. Během ranních rituálů, čištění zubů a pití kávy si všichni ještě trochu potrápíme mozkové závity. Odměnou není výhra v podobě zájezdu, televize, automatické pračky nebo slevy do obchodu. Nic z toho. Pouze pocit, že jste zvítězili sami nad sebou. A plni radosti z tohoto vítězství začínáte svůj den. Není to nádhera?

Ať jste kdekoli a pojedete kamkoli, vezměte si s sebou naši knížku a bavte a trapte sebe nebo okolí. A uvidíte, že se budete usmívat. Úsměv je přece lék na všechny choroby a neduhy. Tak si ho dopřejme.

Vaši Dalibor Gondík, Regina Květoňová, Jakub Kaloč a Eliška Švepešová

 

Dalibor Gondík

Ranní špek

váz., formát 148×160 mm

224 stran

ilustrace Miroslav Barták

cena: 199,- Kč

 

Více infa: www.radioteka.cz

 

Foto: Radioservis

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353