Chcete autogram bestsellerové autorky Julie Caplin?

Knihy Dobrovský ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis zvou fanoušky románů bestsellerové autorky na unikátní předvánoční literární akci. Autogramiáda britské autorky Julie Caplin proběhne již tento týden v Praze!

Oblíbená spisovatelka Julie Caplin již letos Českou republiku navštívila. V květnu v Praze pokřtila české vydání osmého dílu série Romantické útěky, Domek v Irsku. Pro obrovský úspěch ze strany čtenářů jsme se rozhodli pozvat autorku i nyní, k příležitosti vydání dalšího dílu bestsellerové knižní série. Tentokrát nese název Hrad ve Skotsku. Čtenářky tak mají další možnost potkat se s autorkou a nechat si novou knihu podepsat. Pro další zákazníky se podepsané vydání nejnovějšího románu může stát nejkrásnějším vánočním dárkem pro jejich blízké.

Autogramiáda se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince od 16 hodin, v knihkupectví
Knihy Dobrovský v Praze v OC Arkády Pankrác.

V Knihy Dobrovský mají navíc čtenáři možnost získat zdarma povídku Nejkrásnější dárek. Tuto povídku věnovala Julie Caplinová svým českým čtenářům jako poděkování za tak velkou podporu, které se jí v Čechách dostává. Povídku zákazníci obdrží zdarma pouze ke koupi nejnovější knihy, Hrad ve Skotsku. Samostatně je povídka neprodejná.

 

 

Julie Caplinová

Hrad ve Skotsku
(čtení pro ženy, vydání 15.11.2022, Cosmopolis)

Izzy se ani nesnilo, že zdědí skutečný hrad. A teď je z ní hradní paní s velkými plány a mizivou hotovostí. Střechou sice stále ještě zatéká, ale počet obyvatel hradu nečekaně roste a ona musí během pár týdnů proměnit hrad v hotel. Naštěstí má k ruce pár pomocníků. Jedním z nich je i Ross, který Izzy zaměstnává hlavu víc, než by se jí líbilo.

 

Více infa: https://www.knihydobrovsky.cz/autori/caplinova-julie-244497

 

Foto: www.knihydobrovsky.cz