Alessandra Torre – Hříchy Hollywoodu

Po vážnější četbě jsem se vrátila k romantice a mohu vám říct, že se máte na co těšit. Budu vám představovat samé skvělé knihy. Prostě to vím. Některé jsem dostala, některé jsem koupila a vždy jsem vybírala tak, že při čtení anotace mě hned napadlo, že to bude dobré. Tato kniha mě rozhodně nezklamala, byla skvělá.

Přečetla jsem ji jedním dechem za dva dny. Kdybych nemusela do práce, tak i za jeden den a noc. Úžasně jsem se při ní bavila. Hlavní postavy mi byly sympatické a perfektně to mezi nimi jiskřilo. Na to, že je to erotický román, tak příběh byl dobrý a erotika vkusně zapadala do scén a nebylo jí moc. Působilo to na mě přirozeně, vtipně a  normálně. Nebyla jsem si jistá, zdali mužská postava slavného herce Cola nebude namyšlená, ale nene. Jeho světáckost vyvažovala obyčejná žena Summer, které dělá největší radost vařit, lenošit doma a užívat si domácí pohody. Ale pozor, není to žádná domácí puťka. Umí si stát za svým názorem a nedá se zblbnout pozlátkem peněz či slávy.

Cole produkuje a také hraje hlavní roli v novém filmu o vzniku Coca coly, která udělala z obyvatelů malého městečka milionáře. Městečko opravdu existuje a v knize má název Quincy. Tehdy šestasedmdesát lidí dalo své skromné úspory do nového nápoje a zbohatli tak, že se mají dobře i další generace. Summer se do městečka s maminkou nastěhovala, když byla malá. Takže jsou normálně majetní. Summer měla vážnou známost, ale stalo se něco, za co se chtěla pomstít. Byl to vtípek a dost dobrý. Jenomže městečko se naštvalo a tři roky Summer ignorovalo. Teď zde přijel filmový štáb a Summer se nějak do všech událostí připletla. Cole ji nebezpečně přitahuje, i když ji zároveň pěkně štve. Takže se spolu hašteří, ale také po sobě nenápadně pokukují. Jak se to vše semele, si musíte přečíst sami a věřím, že se vám to bude líbit jako mě.

Historie městečka byla velmi originální a založena na pravdivých základech. Líbí se mi městečko milionářů, které má svoje nepsaná pravidla. Dobře to doplňovalo romantiku v příběhu.

Nyní jsem byla na jihu Ameriky a teď se stěhuji do Chorvatska. Brzy dám vědět, jaká romantika byla u moře. Tyhle knihy se mi čtou skoro samy.

 

Hodnocení: 90%

 

Více infa: https://www.mysterypress.cz/hrichy-hollywoodu/

 

Foto: Nakladatelství mysterypress

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353