Aféra Blackstone ve čtvrtém jednání

Vzácná a drahocenná navazuje na přechozí tři díly erotické série Aféra Blackstone spisovatelky Raine Miller. Knihu uvádí na český trh nakladatelství Baronet.


Hlavním hrdinou knihy je opět Ethan James Blackstone, zakladatel velice úspěšné Blackstonovy mezinárodní bezpečnostní agentury. Tento dvaatřicetiletý Brit nebere »ne« jako odpověď. I proto dosáhl svého postavení mezi londýnskou smetánkou. Své jmění získal díky výhrám v pokeru, které dokázal správně investovat. Jeho povaha je ale velmi komplikovaná. Čím je tedy tak neodolatelný, že mu ženy padají k nohám?
Jedná se o zatím poslední díl této série. Autorka Raine Miller však nevylučuje, že se v budoucnu ke svým hrdinům Ethanovi a Brynne opět vrátí. V Baronetu již od této autorky vyšly tituly Nahá, Všechno, nebo nic, Oči dokořán (vše ze série Blackstone), dále Třešinka (Spin-off k sérii Aféra Blackstone) a Dokonalá vášeň.

O knize:
Čtvrtá část série Aféra Blackstone představuje Ethana a Brynne jako čerstvé novomanžele, kteří si užívají líbánek ve slunné Itálii a připravují se v novém domově na venkově na narození prvního dítěte. Vše se však zkomplikuje, když jim do života vstoupí přízraky z minulosti a začnou znovu ohrožovat samotnou podstatu jejich vztahu. Ethan a Brynne se budou muset temné minulosti postavit čelem a uvědomit si, že ke spokojenému životu potřebují jeden druhého a vzájemnou lásku. Lásku, která je vzácná a drahocenná…

Vázaná s přebalem, 304 stran, cena: 279,- Kč, Erotická série Aféra Blackstone (4), přeložila Olga Prokešová

O autorce:
Když bylo Raine Miller třináct, dostala se jí do ruky první kniha od Barbary Cartlandové, pravděpodobně The Flame is Love z roku 1975. Tato i ostatní knihy od stejné autorky ji inspirovaly natolik, že začala sama psát. Ačkoli jsou Raininy romány pikantní natolik, že by se paní Cartlandová obracela v hrobě, nutno dodat, že její vysoký, snědý a pohledný hrdina nikdy nevyjde z módy. Nikdy. Raine Miller pracuje na poloviční úvazek jako učitelka a ve zbytku času píše erotické romantické příběhy. Je vdaná a má dva syny, kteří ji vracejí zpět do reálného světa, když se od něj vzdálí příliš daleko. Její synové ji ještě nikdy nepožádali, aby jim dala své knihy přečíst, a Raine je za to velmi vděčná. Má ráda, když se o jejích postavách mezi čtenáři rozvíjí bohatá diskuze.

Foto: Nakladatelství Baronet


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353