Špunti na vodě bodují

Nová česká komedie Špunti na vodě vstoupila do českých kin ve čtvrtek 13. dubna a během prodlouženého velikonočního víkendu jej vidělo 82. 241 diváků. Pohodovou letní komedii o tom, co se stane, když se tři tátové nehodlají vzdát svého plánu na pánskou jízdu a rozhodnou se sjet Sázavu i se sedmi dětmi – manželkám a nepředvídatelným nástrahám navzdory, natočil režisér Jiří Chlumský.

Špunti na vodě foto Vojtěch Resler 002 1
Scénář Marcela Bystroně přivedl před kameru Pavla Berkoviče exkluzivní společnost výtečných herců a hereček – trojici otců si zahráli Jiří Langmajer, Hynek Čermák, Pavel Liška a jejich partnerkyTatiana Vilhelmová, Anna Polívková, Jana Kvantiková. Coby babička Lada a děda Václav, kvůli jejichž zlaté svatbě to vlastně všechno začalo, se představí Dana Syslová a Arnošt Goldflam.

Trailer k filmu zde:

Komedie Špunti na vodě se natáčela během loňského léta převážně v exteriérech v Českém Šternberku, Soběšíně, Kácově, Vlašimi a Praze v příjemně uvolněné atmosféře, což je na výsledku samozřejmě znát.„Spolupráce na filmu byla skvělá, sešla se výborná parta v čele s panem režisérem, který je neuvěřitelný pohodář. Takže mi natáčení připadalo skoro jako letní dovolená,“ potvrzuje Hynek Čermák. Špunti na voděpobaví diváky všech generací, každý si v dobrodružství plném nečekaných zápletek a zábavných rozuzlení najde to své.

Špunti na vodě Hynek Chmelař foto Vojtěch Resler-006 1
Dospělým hereckým hvězdám ve filmu zdatně sekundují »špunti« – sedm dětí různého věku. Pubertální dceruJiřího Langmajera ztvárnila Nelly Řehořová, talentovaná herečka, zpěvačka a bloggerka, známá z filmů Zdeňka Trošky Strašidla a Babovřesky. Nelly nejenže neohroženě zvládla jízdu v kánoi, ale společně s Michalem Hrůzounazpívala i titulní písničku k filmu.  Bohatou filmografii, včetně diváckého hitu Líbáš jako Bůh, má na svém kontěFilip Antonio. Ovšem ve Špuntech na vodě si poprvé zahrál spolu se svým mladším bráškou Viktorem. „Šíleně rád se směje, pořád dělá nějaké blbiny a je s ním velká sranda,“ trefně charakterizoval bráchu i jeho filmovou postavu Filip.
Zpěvák Michal Hrůza složil písničku pod názvem Sázava a nazpíval ji společně pro film s Nelly Řehořovou, která  hraje v novém snímku dceru Jiří Langmajera a Táni Vilhelmové.

Klip k filmu zde:

Foto: BIOSCOP