Podívejte se na první ukázku animované pohádky Bubeník a princezna

Producenti Alex Pieter a Petr Brych představili před pár týdny na tiskové konferenci na filmovém festivalu v Karlových Varech předpremiéru filmového teaseru. Nyní studio Angels Pictures™ přichází již z oficiálním teaser trailerem z 3D animované rodinné komedie Bubeník a princezna. Film vzniká v koprodukci Velké Británie a České republiky, vznikl na motivy pohádky bratří Grimmů a hlas postavám propůjčí ty nejhvězdnější tváře, jak v zahraničí, tak i v české jazykové verzi. Krále zde například namlouvá Karel Gott, který s velkým nadšením producentů souhlasil s dabingem.

_DVO4157

„Pánové Alex Pieter a Petr Brych z filmového studia Angels Pictures™ mě oslovili s nabídkou, abych propůjčil svůj hlas pohádkové postavě pana krále v novém anglicko-českém koprodukčním animovaném filmu Bubeník a princezna,“ prozradil o nabídce Gott.

A Alex Pieter a Petr Brych rozhodně nestojí při zemi. Předpokládaná premiéra animované rodinné komedie je plánovaná již na letošní zimu s tím, že by mělo jit o globální akci. Ve stejnou chvíli by film měl jít do kin ve Velké Británii, České republice, dalších zemích Evropské unie, ve Spojených státech amerických, Kanadě, Austrálii, Rusku, Číně, Japonsku a dalších zemích. Předpokládaný rozpočet je téměř 82 milionu korun.

_DVO4209

Projekt má charitativní podtext. Film je tvořen pro děti, s láskou – z tohoto důvodu budou v každé zemi kinodistribuce ihned darována čtyři procenta ze vstupného místním organizacím zabývajících se pomoci dětem, které si vybere výhradně autor projektu Alex Pieter. Dar bude věnován přímo produkční společností Angels Pictures™.

„Úplně prvotním impulsem bylo vytvořit film pro své děti, okamžitě přišla následná myšlenka – ten film by mohl být opravdu prospěšný dětem, které pomoci potřebují… Proto ten nápad s okamžitým darováním čtyř procent ze vstupného, v každé zemi uvedení, přímo produkční společností Angels Pictures™, místním organizacím dle mého výběru. Zatím jsem jej nikde v celosvětové filmové distribuci neviděl – dle mého názoru jen dobře, když nás v této podobě pomoci dětem bude třeba někdo další následovat,“ říká Pieter.

_DVO4196

A na tvorbě filmu se podílí samí profesionálové. Zvuku se například ujal dvakrát Českým Lvem oceněný Jiří Klenka, který na tento film vyhrál náročný mezinárodní tendr v Londýně. Hudby se ujal, také na základě vítězství v tendru v Londýně, talentovaný Daniel Barták.

Kromě Karla Gotta se dabingu zhostí další špičky svých oborů. Dále prozradíme herečku Jiřinu Bohdalovou, herce a režiséra Jakuba Koháka nebo zpěvačku Tonyu Graves, která dokonce i zpívá titulní píseň teaseru.

_DVO4190

„Myslím, že to bude krásná pohádka. U loupežníka naštěstí není potřeba moc vymýšlet. Já navíc zvládnu nadabovat cokoliv, klidně i pytel písku. Jsem fantastický dabér. Mám erotický hlas a to je podle mě základní. Loupežníci jsou totiž sympatičtí darebové a lidi s nimi souzní. Jsou zajímavější, než kladné postavy,“ říká Jakub Kohák.

Nutno ale říct, že hlas Tonyi Graves se objeví jen v anglické verzi pohádky. „Je to nejlepší řešení, protože pohádka je pro děti a ty by mému přízvuku nerozuměly. A ani tomu, jak mluvím česky. Písničku se režisér Alex rozhodl použít ve všech verzích trailerů v nezměněnné anglické verzi,“ prozradila Tonya, která je zároveň autorem textu na hudbu Daniela Bartáka.

_DVO4089

„Nechceme splynout s davem, proto náš trailer je jiný než bývají. Rozhodně chceme upoutat a věříme v úspěch. Trailer tak dává nahlédnout pod pokličku filmu a naznačuje na co se diváci můžou  do kina těšit. Čeká vás zábava, napětí, akce, triky, kouzla, humor a v neposlední řadě nebude chybět dobro ani zlo, ale ani láska, více neprozradím,“ říká producent filmu Petr Brych

Když vše půjde podle plánu, premiéra 3D pohádky z dílny produkční společnosti Angels Pictures™ bude již letošní zimu, vy se ale již nyní můžete podívat na první ukázku…

The Drummer & The Princess - The King
The Drummer & The Princess – The King

Podívejte se na první ukázku z pohádky zde:

 

 https://youtu.be/Q6pvuIn_mlk


Foto: Angels Pictures