Po 5 letech se na plátna kin vrací Jodie Foster v akčním thrilleru Hotel Artemis

Akční thriller Hotel Artemis napsal a režíroval Drew Pearce, který má na svém kontě scénář k blockbusteru Iron Man 3. Bioscop film uvede do českých kin od 26.července.

02MK0436.RAF

V hlavní roli excelují Jodie Foster (Úkryt, Mé druhé já), která se na plátna kin vrací po pěti letech a nestárnoucí Jeff Goldblum (Thor: Ragnarok, Den nezávislosti, Moucha). Hereckou sestavu doplnili Sterling K. Brown (Black Panther), Sofia Boutella (Kingsman: Tajná služba), Dave Bautista (Blade Runner 2049) a Charlie Day (Šéfové na zabití).

Synopse:

Los Angeles, rok 2028

Krása třináctipatrového hotelu Artemis již dávno pominula. Ale jeho zdi ukrývají to nejmodernější zdravotnické zařízení, které financuje obávaný gangster Wolfking (Jeff Goldblum). Je určené výhradně pro bohatou klientelu podsvětí.

01MK3742.RAF

Dobře utajené nemocnici vládne už 22 let tvrdou rukou manažerka Jean Thomas, přezdívaná Sestra (Jodie Foster). Vzhledem k tomu, že jejími »hosty« jsou zločinci nejtěžšího kalibru, její pravidla jsou jednoduchá: neurážet personál, žádné zbraně a zákaz zabíjet ostatní pacienty. Když se na urgentním příjmu objeví bankovní lupič Sherman se svým těžce zraněným bratrem, Sestra netuší, že právě ubytovala hodně velký problém. Bratři u sebe po nepovedené loupeži totiž mají zdánlivě nezajímavý předmět. Ten však má hodnotu 18 milionů dolarů, což je pro zločineckou elitu příliš mnoho důvodů, proč se vykašlat na pravidla. A navíc ta drobnost bohužel patří samotnému Wolfkingovi.

01MK4424.RAF

Dnes v noci bude v Artemis pořádně rušno…

Podívejte se na trailer zde:

https://www.youtube.com/watch?v=VuQIk6sEQ9M

Hotel_Artemis_Plakat_WEB_finak

Foto: BIOSCOP


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353