Nejen sex ve městě se Sarah Jessicou Parker

Milující matka, starostlivá manželka, skvělá hospodyně i úspěšná manažerka – divíte se, jak to vše mohou některé ženy zvládat? Nový film Nechápu, jak to dokáže v hlavní roli se Sarah Jessicou Parker, hvězdou seriálu Sex ve městě, vám pomůže nalézt odpověď.


Kate Reddy (Sarah Jessica Parker) pracuje přes den jako finanční manažerka v prestižní bostonské společnosti, po práci se coby milující žena a matka vrací ke svému manželovi, architektovi Richardovi (Greg Kinnear), a jejich dvěma malým dětem. Její život je jedním velkým kolotočem, ve kterém se Kate se snaží nezanedbávat nic a nikoho – přesto začíná cítit, že toho na ní začíná být trochu moc. Navíc se jí otevírá nová pracovní příležitost, s občasnými cestami do New Yorku. Vysněnou novou práci však získá i její manžel – a harmonické rodinné soužití se začíná povážlivě komplikovat. Kate navíc do cesty vstoupí i pohledný obchodní partner Jack Abelhammer (Pierce Brosnan). Podaří se Kate nakonec nalézt štěstí a své skutečné místo v životě?


Sarah Jessica Parker (Sex ve městě, Ed Wood), Pierce Brosnan (Jeden svět nestačí, Zlaté oko, Aféra Thomase Crowna) a Greg Kinnear (Malá Miss Sunshine, Lepší už to nebude) excelují v hlavních úlohách nového komediálního snímku Nechápu, jak to dokáže. Film podle úspěšné knižní předlohy z pera spisovatelky Allison Pearsonové se v českých kinech premiérově objeví 17. listopadu 2011.

Podívejte se na trailer k filmu:

Nechápu, jak to dokáže
Původní název: I Don’t Know How She Does It
Země původu: USA
Žánr: Komedie
Režie: Douglas McGrath
Hrají: Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan, Kelsey Grammer a další
Scénář: Aline Brosh McKenna
Kamera: Stuart Dryburgh
Střih: Camilla Toniolo
Hudba: Rachel Portman
Producent: Donna Gigliotti
Světová premiéra: 16. 9. 2011
Domácí premiéra: 17. 11. 2011

Foto: Hollywood Classic Entertainment


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353