Moje kino Live nabídne přednášky Dana Přibáně a Jaroslava Duška

V úterý 14. dubna od 20.30 hodin v rámci projektu Moje kino Live čeká diváky Dan Přibáň a jeho Deset let v trabantu. Jedná se o ty nejlepší scény z trabantí série prokládané živým komentářem Dana Přibáně. Během toho mu bude možné klást na chatu otázky. V pátek 16. dubna od 20 hodin proběhne online předpremiéra dokumentárního filmu Viliama Poltikoviče Zrcadlení tmy. Po projekci bude následovat povídání s Jaroslavem Duškem.

ÚTERÝ 14. 4. od 20:30

Dan Přibáň: Deset let v trabantu

Pozvěte Dana Přibáně k sobě do obýváku! Pustí vám ty nejlepší, nejzásadnější a nejšílenější scény ze všech pěti filmů velkolepé trabantí série. O každé vám v přímém přenosu něco poví, a taky zodpoví vaše zvídavé otázky. Které složení party cvoků bylo nejvíc na palici? Kdy se na cestě nejvíc báli? A kdy smáli? Kteří domorodci byli nejsympatičtější, a kdo lezl cestovatelům nejvíc na nervy? Jak se po pěti expedicích změnil Danův pohled na svět, a do čeho už by nikdy nešel? Mezi dobou, kdy se dala žlutá vozítka poprvé do pohybu směr Hedvábná stezka, a kdy se velkolepě vrátila do Prahy, uteklo víc než desetiletí. A to už je dobrá příležitost trochu zavzpomínat. Buďte u toho, protože tohle se nebude opakovat!

Základní cena: 130 Kč

Událost na Facebooku >>> ZDE

PÁTEK 17. 4. od 20:00

Zrcadlení tmy a povídání s J. Duškem předpremiéra

Pobyt ve tmě rozkryl Jaroslavu Duškovi vnitřní svět, na který ve filmu navazují setkání s inspirujícími bytostmi a místy. Poznání, že náš svět je naučená realita, kterou můžeme měnit, podpoří udivující návštěva CERNu, koupání v zamrzlé řece, setkání s divokou delfínicí v Irsku, s dětmi, které vidí i se zavázanýma očima, s čistou podivuhodnou přírodou a dolmeny Korsiky, s veselými Maory, pilnými včelami a další. S lehkostí a humorem Jaroslava Duška vstoupíme do vnitřního klidu a harmonie, kde nejsou obavy a strach, kde žije především radost a svoboda.

Po filmu bude následovat debata za účasti Jaroslava Duška.

Základní cena: 130 Kč

Událost na Facebooku >>> ZDE

Vstupenky diváci naleznou na webu našich i dalších kin zapojených do projektu Moje kino Live. Zakoupením vstupenky podpoří dané kino, ceny je možné vybírat z více kategorií.

Moje kino Live

 

  1. 4. – Pondělí: 20:30 – Ida
  2. 4. – Úterý: 20:30 – Deset let v trabantu
  3. 4. – Středa: 20:30 – Píseň moře
  4. 4. – Čtvrtek: 20:30 – Měsíc Jupitera
  5. 4. – Pátek: 20:00 – Zrcadlení tmy a povídání s J. Duškem předpremiéra
  6. 4. – Sobota: 20:30 – Tísňové volání
  7. 4. – Neděle: 20:30 –  Bílý bílý den

 

Foto: Moje kino Live

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353