Hodinový manžel se »provrtá« do kin už o Vánocích!

Největší filmový trhák Česka a Slovenska letošního roku je na cestě do kin, která ovládne už 25. prosince! V nové komedii Hodinový manžel, která diváka zaručeně vyléčí z vánočního stresu, se představí slavní herci v rolích, v nichž jste je ještě neviděli. O hudbu k filmu, která už nyní úspěšně zaplavuje česká rádia, se postaraly kapely Portless a Peter Bič Project.


Nový český film Hodinový manžel od režiséra Tomáše Svobody ovládne česká a slovenská kina o vánočních svátcích, kdy se premiérově představí 25. prosince. V netradičních rolích se v něm objeví slavné české a slovenské osobnosti Boleslav Polívka, David Novotný, Eva Holubová, Zuzana Norisová, David Matásek, Simona Babčáková, Lukáš Latinák, Andrej Hryc nebo Jitka Čvančarová. „Lechtivá komedie zavede diváka do prostředí malého českého města Nymburk nedaleko Prahy, v němž živoří parta čtyř plavců krachujících nejen na bankovních účtech, ale také v soukromém životě. Zbývá už jen jediná možnost, jak si dát své životy opět do pořádku a zbořit mnohá tabu,“ řekl producent filmu Igor Konyukov.


Na co se mohou návštěvníci kin těšit? Čtyři hráči vodního póla se upínají na rozhodující zápas, který by je mohl posunout do vyšší ligy a pro jejich milovaný krachující městský bazén přinesl potřebné peníze. Když ale tento poslední pokus na záchranu nevyjde, ocitají se na dně. A to doslova. Dno zkrachovalého bazénu se totiž stane základnou pro dva svobodné mládence, jednoho čerstvě rozvedeného a jednoho těsně před krachem manželství, v níž se pravidelně scházejí, přespávají, svačí a snaží se vymyslet, jak splatit dluh bance, která se už brzy přihlásí o slovo. Jedinou možností se zdá být provozování podivné živnosti zvané »hodinový manžel«.
Po počátečních rozpacích se ze čtveřice zoufalců stanou ostřílení »manželé z povolání«, kteří opravují dámám různého věku i společenského postavení jejich domácnosti. A jak se brzy ukáže, nezůstane pouze u domácností. Co udělá s jejich životy, okolím a astronomickým dluhem provozování firmy Hodinový manžel? To uvidí Česko a Slovensko v kinech už 25. prosince.

Podívejte se na trailer k filmu zde:

Foto: www.facebook.com/filmhodinovymanzel