Freddie Mercury ve filmu už i u nás

Film Bohemian Rhapsody vtrhnul na plátna tuzemských kin. Příběh legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho láká miliony diváků na celém světě. Na slavnostní premiéru, která se konala v pražském kině Imax, dorazila i řada známých tváří. Vychutnat si tóny notoricky známých písní přišli frontmani kapely UDG, zpěváci Milan Peroutka a Tonya Graves nebo herečka Patricie Solaříková.

Solarikova Patricie Cinema City

Film, na který čekali snad všichni fanoušci kapely Queen několik let, byl konečně slavnostně uveden i do českých kin. Snímek Bohemian Rhapsody mapuje životní a hudební dráhu jednoho z nejvýznamnějších zpěváků v historii. Příběh Freddieho Mercuryho, který byl známý svou extravagantností, začíná spolu s raketovým vzestupem skupiny Queen a končí nezapomenutelným koncertem Live Aid v roce 1985.

Milan Peroutka Cinema City

Freddie a jeho show se stala vzorem pro řadu hudebníků. Výjimkou nejsou ani členové kapely UDG, dvjočata Petr a Pavel Vrzákovi, kteří přišli načerpat inspiraci pro své chystané turné, kde oslaví své dvacáté výročí působení na hudební scéně. Zpěvačka Tonya Graves, která právě bojuje v reality show Závodní akademie, se přišla odreagovat a nabrat sílu po sobotním finálovém závodě v soutěži, která je k vidění na nové internetové televizi. Milovnice kapely Queen, herečka Patricie Solaříková, dorazila mezi prvními hosty, a to v doprovodu svého přítele. Dvojice nešetřila úsměvy a ruku v ruce si vychutnávali skladby slavné kapely.

Kapela UDG Cinema City

Nový film Bohemian Rhapsody můžete zhlédnout v Cinema City ve všech formátech! Vychutnejte si jeho velkolepost na největším plátně, kině Imax, zažijte ho na vlastní kůži v kině 4DX, dokonalý zvuk se bude linout sálem Dolby Atmos a maximální zážitek poskytne VIP kino Chodov.

Tonya Graves Cinema City Dana Batulkova Cinema City Mariana Pracharova Cinema City

Více o jednotlivých projekcích naleznete na: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353