Švandovo divadlo – Rozmarné léto s Michalem Vieweghem

Společnost Infilm producenta Rudolfa Biermanna a Švandovo divadlo přicházejí s novinkou – divadelní přehlídkou s názvem Rozmarné léto s Michalem Vieweghem. Vůbec poprvé bude možné vidět dva z Vieweghových textů – Román pro ženy a Biomanželka – přenesené na divadelní jeviště!


Na 20. června je naplánována premiéra první inscenace, Románu pro ženy. Režie se ujal ředitel Švandova divadla Daniel Hrbek. Biomanželka pak má premiéru o několik dní později, 30. června, a režíruje ji umělecký šéf divadla Dodo Gombár. Autorem obou divadelních adaptací je Dodo Gombár.
Jak Román pro ženy, tak Biomanželka budou uváděny v blocích s pauzami po celé léto, celkem půjde asi o šedesát představení. Program je zveřejněn na stránkách Švandova divadla www.svandovodivadlo.cz.
Herecké obsazení obou inscenací bude zveřejněno za týden na tiskové konferenci. Při příležitosti spuštění předprodeje vstupenek Švandovo divadlo připravilo speciální soutěž. Pokud jste soutěživý typ, zkuste uhádnout, koho divadlo odtajní na tiskové konferenci jako představitele hlavních rolí v obou inscenacích. Kdo napíše na mejlovou adresu: info@svandovodivadlo.cz tři herce pro Román pro ženy a tři pro Biomanželku, o kterých si bude myslet, že jsou do hlavních rolí obsazeni, a bude nejblíže pravdě, vyhraje dvě vstupenky na slavnostní premiéru jedné nebo druhé inscenace. Pokud se sejde více správných odpovědí, výherce určí na tiskové konferenci losem.

Foto: www.svandovodivadlo.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353