Staň se hercem!

Národní divadlo moravskoslezské (NDM) připravuje ve spolupráci s Ateliérem pro děti a mládež již tradiční letní workshopy pro děti a studenty, a to přímo v prostorách divadla!

IMG_8153
Prázdniny v Národním divadle moravskoslezském se opět těší mimořádnému zájmu. Oblíbený workshop Staň se hercem se tak letos pořádá dokonce ve dvou termínech.
Pro zájemce ve věku od 12 do 15 let je v termínech 11. – 13. srpna 2015 a 17. – 19. srpna 2015 připravena letní herecká škola Staň se hercem!. „Škola je určena všem mladým divadelním nadšencům, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je být hercem v divadle, láká je poznat, jací jsou herci NDM, když zrovna nestojí na jevišti, touží proniknout do divadelního zákulisí a poznat nové kamarády s podobnými zájmy,“ uvádí divadelní lektorka Radana Otipková.

IMG_8198
Studenti již s oblibou obsazují místa v průběhu školního roku: „Mám moc ráda herectví. Nejradši mám pocit, když stojím na jevišti, a ostatní hltají má slova, ráda rozesmávám lidi nebo také se ráda vžívám do jiných rolí, představuji si, jaké by to bylo být někým jiným – takové odpoutání od vlastních starostí. A ráda bych se na LHŠ něčemu přiučila, a to přímo od profesionálů,“ svěřila se studentka Pavla. Díky navýšené kapacitě se letos případní zájemci mohou ještě přihlásit, a to na kontaktu prazdniny@ndm.cz. Děti a mládeži, pokud hledáte zajímavý program na měsíc srpen, nenechte si letní hereckou školu ujít!

P1040982
Workshopy proběhnou v Divadle Jiřího Myrona pod vedením herců NDM – Aleše Bílíka, Lucie Končokové, Ivana Dejmala, Martiny Šnytové a lektorky Ateliéru pro děti a mládež Radany Otipkové. Workshopy jsou zdarma a konají se díky podpoře statutárního města Ostrava.

P1050014

Foto: Národní divadlo moravskoslezské

FB_post_chalupari


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353