Fišarová, Havelková a Mesfin zazpívají na Soirée Jiřího Hány

»Soužití mužů a žen«, tak zní podtitul Soirée Jiřího Hány, které se bude konat v sobotu 11. dubna od 21 hodin v Divadle Rokoko. Kromě Jiřího Hány uvidíte a uslyšíte také spoustu zajímavých hostů. „Obě strany budou mít na tomto večeru bohaté zastoupení. Ženskou část podpoří hlasy Radky Fišarové, Rozálie Havelkové a Ellisy Mesfin. Muže zastoupím já s podporou svého rozhlasového kolegy Tomáše Vacka a za pomoci výborných hudebníků, jako například akordeonisty Saši Yasinského,“ zve všechny diváky Jiří Hána.

Soireé_hana
Návštěvníci divadel ABC a Rokoko mohou v současné době Jiřího Hánu vidět např. v inscenacích Listopad, Sebevrah, Kancl nebo Drž mě pevně, miluj mě zlehka. A od 28. března také v nové tragikomedii Happy End, kterou pro Divadlo Rokoko režíruje Arnošt Goldflam. Na televizní obrazovce si v poslední době zahrál ve štědrovečerní pohádce Princezna a písař či v seriálech Policie Modrava a Vraždy v kruhu.

stažený soubor
Vstupenky na Soirée Jiřího Hány zakoupíte za 160 korun na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Foto: www.MestskaDivadlaPrazska.cz