Na podzim do hor? Při pobytu pro seniory pookřejete

Načerpejte energii na zimu. V malebném horském městečku pookřejete hned dvakrát: pobytem v čisté krkonošské přírodě a působením pečlivě vybraných lázeňských procedur.


Pětidenní pobyt v Janských Lázních byl koncipován přesně pro potřeby seniorů. Kromě ubytování a plné penze na vás čeká kombinace specifických pohybových aktivit a lázeňských procedur, které maximalizují obnovu fyzické a psychické kondice.


V rámci programu absolvujete individuální cvičení, Nordic Walking, rašelinový zábal či perličkové koupele. Každý den si můžete navíc bezplatně zaplavat a relaxovat v moderním Aquacentru s rehabilitačním bazénem a léčivou minerální vodou.

Program obsahuje
pět dní a čtyři noci (vždy od neděle do čtvrtka)
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
bufetová snídaně
parkování u hotelu
volný vstup do Aquacentra na 2 hodiny denně
lázeňské poplatky
WiFi připojení
plná penze
2 x Nordic Walking nebo ozonoterapie
2 x perličková koupel
2 x parafín na ruce
1 x rašelinový zábal
1 x individuální cvičení

Na speciální pobyt pro seniory, který pořídíte velmi výhodně, můžete do Janských Lázní přijet do 14. prosince 2014. Přijde vás na 4660 až 5020 korun, a pokud jste už dovršili 65 let, máte nárok na další slevu ve výši 15 procent.

O Janských Lázních
Zdejší teplé minerální prameny se využívají při léčbě pohybových, neurologických, onkologických a respiračních onemocnění. Světovou proslulost získaly v 1. polovině 20. století úspěšnou léčbou následků dětské obrny a staly se tak první léčebnou svého druhu v Evropě.

Více na: www.janskelazne.com

Foto: www.janskelazne.com


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353