Cestovní kancelář otevře svou první mobilní pobočku

Cestovní kancelář vyráží do terénu a otevře svou vůbec první mobilní pobočku. Stane se tak v pátek 13. července 2018 v rámci prvního ročníku největšího rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST v Šiklandu na Vysočině.

 IMG_6138_nek_x

Otevřením pobočky přímo v místě konání festivalu chce CK Blue Style oslovit co možná největší počet potencionálních klientů. „Pro rodiny s dětmi nabízíme celou řadu atraktivních výhod a slev,“ říká obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek a zároveň doplňuje: „Návštěvníci BLUE STYLE PRIMA FESTU, kteří si na místě objednají zájezd, budou moci čerpat dodatečnou slevu ve výši jednoho tisíce korun. Lze očekávat, že to bude pro účastníky rodinného festivalu atraktivní, mimo jiné i proto, že se nebude muset platit žádná záloha, a proto jsme se rozhodli v místě otevřít svou mobilní pobočku. Lidé tak budou moci vyřídit vše potřebné k uzavření smlouvy o zájezdu přímo na místě,“ vysvětluje Lenka Pátek. Zájemci o zájezd si nakonec mohou ještě vytáhnout z Blue Style tomboly štěstí extra zvýhodnění. Navíc kdo potká během festivalových dní Blue Style krokodýla, vyplní krátký dotazník a vhodí ho vyplněný do osudí, může vyhrát přímo v rámci festivalu rodinnou dovolenou od CK Blue Style do některé z destinací úplně zadarmo! „Rozdáváme 3 rodinné dovolené – do Bulharska, Egypta a na ostrov Djerba a vyhlášení výherců proběhne v sobotu 14. 7. na místě,“ upozorňuje obchodní ředitelka CK Blue Style.

 

Kromě mobilní pobočky bude mít CK Blue Style na festivalu vlastní Blue Style Relax Zónu. Ta bude určena pro všechny, kteří zatouží se na chvíli přenést ze světa zábavy a dovádění na písečnou pláž, relaxovat pod slunečníkem u bazénu, nebo se osvěžit drinkem. Návštěvníci navíc budou moci svěřit děti speciálně vyškoleným animátorům, kteří vaše ratolesti provedou úžasným dětským Croco Clubem, kde si budou moct zasoutěžit o věcné ceny, zahrát na piráty, indiány, nebo vyzkoušet ZOO či mořský program. Mimo Croco a Blue club animátorek a kolegyň, které budou připraveny zodpovědět jakýkoliv dotaz týkající se cestování, destinací a dovolených bude v Blue Style Relax zóně za mixážním pultem provázet DJ a moderátor Pavel Cejnar.

 

Dvoudenní BLUE STYLE PRIMA FEST bude plný zábavy pro celou rodinu. Už v pátek se mohou návštěvníci těšit na vystoupení Petra Koláře s kapelou, skupinu Mňága a Žďorp nebo sršivě zářivou show Daniela Nekonečného. Využito bude i letní kino, které bude večer promítat pohádku Čertoviny Zdeňka Trošky. V sobotu proběhnou koncerty známých interpretů, jako jsou Lucie Bílá, Ewa Farna nebo skupina Olympic, Slza či Jelen. Speciální program bude čekat i na děti, pro které vystoupí divadelně hudební skupina Kašpárek v rohlíku, Dáda Patrasová s žížalou Julií, Pískomil se vrací a také skupina Maxim Turbulenc.

Foto: CK Blue Style