Atlet Jiří Mužík opět pořádá dětské prázdninové kempy

Úspěšný český atlet Jiří Mužík nezahálí ani po oficiálním ukončení kariéry reprezentačního sportovce. Svému největšímu koníčku je věrný i nadále a společně se svými kolegy a kolegyněmi pořádá již čtvrtým rokem sportovní kempy pro děti. Také loňský ročník měl velký úspěch a mnohým dítkům se ani nechtělo domů! Máte-li potomky ve věku od 8 do 15 let, můžete je během letních prázdnin 2018 vyslat na šestidenní soustředění do Nymburka.

Mužík 3

Pryč jsou doby, kdy většina dětí trávila volný čas venku s kamarády, v nejrůznějších zájmových kroužcích či sportovních oddílech. V současnosti pomalu každé druhé dítě hraje počítačové hry, anebo neustále něco »datluje« do chytrého telefonu. A to je špatně! Chcete-li předejít tomu, aby se z vašeho potomka stal během prázdnin internetový maniak, pošlete ho třeba na sportovní prázdninový kemp s Jirkou Mužíkem a jeho týmem trenérů. S dětmi to medailový atlet umí, sám je totiž dvojnásobným a starostlivým otcem.

Mužík 4

„Jsem rád, že se Matias a Vanesska věnují sportu. Je to lepší, než aby se flákali po ulicích a někde blbli. Když půjdou cestou, kterou jsem šel já, budou odvedeni od všech možných a nemožných pokušení,“ tvrdí Mužík, který v roce 2000 vybojoval v belgickém Gentu společně s Janem Poděbradským, Štěpánem Tesaříkem a Karlem Bláhou zlaté medaile na halovém ME ve štafetovém běhu na 4×400 metrů a o dva roky později získal na evropském šampionátu v Mnichově stříbrnou medaili v běhu na 400 metrů překážek.

Kempy Nymburk

Vybrat si můžete ze tří turnusů

A co vaše děti čeká na sportovním prázdninovém kempu? Skvělé ubytování, plná penze, regenerace, tréninky i dny plné zábavy. „Sportovní aktivity budou zaměřené na rozvoj atletických dovedností – na techniku, rychlost, akceleraci, výbušnost, odrazovost a mnoho dalšího,“ prozradil Mužík s tím, že se v průběhu léta 2018 uskuteční v Nymburku, konkrétně v nejlepším sportovním středisku v České republice, tři turnusy. První bude 29. července – 3. srpna, druhý 19. – 24. srpna a třetí 26. – 31. srpna.

Příjezd je vždy v neděli večer, odjezd v pátek večer, doprava individuální. „O děti se postaráme jako o vlastní. Ty tam mimochodem budeme mít taky,“ dodal Jiří Mužík s tím, že více informací se dozvíte na www.sportsac.cz nebo na www.jirimuzik.cz.

Mužík 2

dav
dav

Foto: Archiv Jiřího Mužíka