Zuzana Stirská a Fine Gospel Time zvou na Podzimní koncert v Semaforu

Již v neděli 14. října 2018 od 19 hodin se v pražském Divadle Semafor uskuteční Podzimní koncert 2018, jehož protagonisty budou zpěvačka Zuzana Stirská a soubor Fine Gospel Time. Účast přislíbil dokonce i ministr kultury Antonín Staněk.

IMG_4706

Ti z vás, kteří již některý z koncertů zmíněné party absolvovali, dobře vědí, že se během večera stihnou dojmout, zasmát, nadchnout, roztančit a dokonce si i zavzpomínat. Zkrátka a dobře – je předem jasné, že se nebudou nudit! Více než dvě desítky zpěváků v čele se Zuzanou Stirskou, jež před lety zářila na zahraničních pódiích a zaoceánských lodích, vás skvěle zabaví písněmi různých žánrů. Uslyšíte gospel, spirituál, pop, rock i americké country v nevšedním pojetí a za doprovodu uznávaných muzikantů. Nedílnou součástí večera je vtipná a osobitá moderace Zuzany Stirské, která si umí od první chvíle získat publikum na svoji stranu. Zbývající vstupenky na koncert v Semaforu lze zakoupit na pokladně divadla, anebo na webu.

gospel podzim

Nemáte v neděli 14. října čas? Škoda, ale nevadí! Zpěvačka Zuzana Stirská vystoupí ve čtvrtek 18. října v 18 hodin v pražské koncertní a výstavní síni Atrium na Žižkově. V tomto případě se však bude prezentovat bez souboru Fine Gospel Time, poněvadž se představí v rámci sólového recitálu Jen já a klavír. Zuzana se blýskne širokou škálou svých pěveckých schopností. Je stejně dobrá zpěvačka spirituálů, gospelů, ale i šansonů, muzikálů a dokonce i jazzových skladeb. Ve všech písních se doprovodí sama na klavír, a protože je i skvělá vypravěčka, pořad doplní zajímavými historkami z bohatého uměleckého života. Akci pořádá Odbor kultury MČ Praha 3 a vstup je zdarma. Vstupenky je možné rezervovat v pokladně Atria (Čajkovského 12, Praha 3).

DSC_6917_uu_10x15_retus

Foto: www.gospeltime.cz