Zuzana Norisová: Žít v přírodě chtěl můj muž a já jsem taková přizpůsobivá

Do televizní Show Jana Krause přijala pozvání nezapomenutelná představitelka Terezy z filmového muzikálu Rebelové, slovenská herečka Zuzana Norisová, která na sebe hned zkraje prozradila, že nedávno oslavila čtyřicáté narozeniny, že v Čechách získala před dvaceti lety svoji první roli, což byla právě zmiňovaná role Terezky, prožila zde krásných třináct let a nyní žije s rodinou již nějakou dobu opět na Slovensku.

Od čtrnácti jsem bydlela se sestrou v Bratislavě,“ vzpomíná, „ale ta mě nikdy moc nebrala, takže jsem byla šťastná, když jsem mohla odjet do Prahy.“ Do Bratislavy se pak vrátila jako těhotná, založit rodinu. Se svým životním partnerem, slovenským hercem Ondrejem Kovaľem, a dcerou Julinkou žijí v domečku nedaleko slovenské metropole, k čemuž se smíchem poznamenává: „Já už žiju nějakou dobu v lese, takže mívám drobné výpadky, prostě jsem trochu mimo.“ Načež vysvětluje, že bydlí ve vinařské oblasti ve Svätém Juru, a sice na samotě, na kopci nad městem.

Když jsme se stěhovali, tak jsem vlastně ani nevěděla, jestli chci do přírody. To chtěl hrozně moc můj muž a já jsem taková přizpůsobivá,“ říká herečka, která prý původně plánovala návrat do Prahy i s celou rodinou, ale nakonec se rozhodli jinak. Domácnost prý mají zařízenou zcela moderně, jen trochu překvapí konstatováním, že mají hliněnou podlahu. „To je náhodou super!“ přesvědčuje svého hostitele. „To nemá moc lidí, ale já to všem vřele doporučuju. Máme pod tím podlahové topení a ta hlína je pevná, lesklá, několikrát leštěná. Je to něco podobného, jako je teď moderní beton. A je to strašně příjemné na dotek, když ráno cvičím.“

Na závěr si všichni společně i s Davidem Krausem zavzpomínají s humorem a bez hořkosti na to, jak mu před lety Zuzana zlomila srdce. „Mně bylo dvacet a byla jsem trochu naštvaná. A David se urazil. Pak to všichni rozebírali, a hlavně na Slovensku se všechny rozhovory, které jsem v té době dávala, točily kolem Davida a písničky, kterou pro mě nazpíval,“ vytahuje staré vzpomínky nedostižná Zuzana Norisová. A Jan Kraus nám prozradil, jak celou kauzu nešťastné lásky odskákal on sám.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353