Ztracený přesouvá koncerty na podzim a podepíše se vám

Marek Ztracený ohlašuje posun svého vyprodaného turné Restart 2021 na podzimní termíny. Série koncertů po největších halách v Čechách a na Moravě tak už má nová data. V rámci těchto koncertů Marek udělal mimořádné gesto a věnoval dvacet tisíc lístků zdravotníkům, policistům, hasičům a dalším, kteří riskovali svoje zdraví pro zdraví ostatních při boji s koronavirem v první vlně pandemie.

Halové koncerty proběhnou 8. září 2021 v brněnské DRFG areně, 15. a 16. září 2021 v pražské O2 areně, 25. září 2021 následuje Enteria arena v Pardubicích a 2. října 2021 Ostravar aréna v Ostravě. Na nich slibuje velkolepou show a představí nejen své zásadní hity, ale i aktuální album Planeta jménem stres. Veškeré prodané vstupenky zůstávají v platnosti.

„Milá Ztracená rodino, trhá mi to srdce, ale i na nás došlo. Měla to být oslava konce koronaviru, poděkování první linii i fanouškům, měl to být restart a nový začátek, ale tohle všechno musíme ještě o pár měsíců odložit. Jak sami asi dobře víte, situace bohužel neumožňuje, aby se koncerty v původně plánovaných termínech uskutečnily, a navíc ti, pro které také celé turné mělo být poděkováním, jsou v tuto chvíli opět v plné pohotovosti. Chci, abyste věděli, že jestli toto turné, na které jste koupili během chvíle desetitisíce lístků, mělo být něčím mimořádným, tak v těchto náhradních termínech dostanete ještě něco mimořádnějšího. Vynahradíme vám to se vším všudy a nebudete litovat svojí trpělivosti.

Mrzí nás to, nemůžeme za to a o to víc si to snad všichni užijeme v září. Lístky zůstávají v platnosti. Ale ať vám neříkáme jen negativní zprávy, máme pro vás i jednu dobrou! Překvapení s názvem ‚Upíši se pro vás do bezvědomí‘,“ oznámil svým fanouškům zpěvák prostřednictvím fanklubu »Ztracená rodina« k vydání nového DVD.

Marek Ztracený i v této komplikované době zažívá dobré časy. Patří mezi nejhranější domácí interprety v rádiích, každý jeho videoklip má miliony zhlédnutí, a navíc se mu podařilo i přes nestandartní podmínky loňského léta uskutečnit hned několik koncertních vystoupení. Dvě vůbec nejzásadnější se ale odehrála 22. a 23. února 2020 v pražské O2 areně.

Na den přesně rok od toho prvního, tedy 22. 2. 2021, vyjde jeho kompletní záznam na DVD. Ve skvělé obrazové a zvukové kvalitě se tak můžeme přenést do O2 areny a zažít koncert znovu. DVD obsahuje největší hity více než desetileté kariéry Marka Ztraceného, včetně písniček z posledního alba Planeta jménem stres. Koncert nešetří emocemi a nechybí ani hosté. V první řadě Karel Gott, jehož vystoupení s písní Ta pravá proběhlo ze záznamu, ale za živého doprovodu Marka a jeho kapely. Dále jsou na tomto DVD vystoupení Hany Zagorové a Marty Jandové, a všechny hity Marka Ztraceného ve strhujícím živém podání. Jako speciální bonus pak diváci na DVD najdou dokument z přípravy a ze zákulisí těchto koncertů. Pro všechny fanoušky je navíc připraven i lákavý tahák. Každé DVD předobjednané od této chvíle až do neděle 31. ledna 2021 bude Markem podepsáno i s případným věnováním.

„Už jsem doma oznámil, že mě zhruba týden neuvidí, a skoupil jsem všechny fixy v okolí. Takže jestli chcete někomu popřát k narozeninám, svátku nebo jen udělat radost sobě či někomu, koho máte rádi – rád se o to postarám! Jsme na tohle DVD náležitě pyšní a bude nám ctí, když tenhle koncert budete mít doma,“ vzkazuje Marek posluchačům.

TRACKLIST DVD MAREK ZTRACENÝ V O2 ARENĚ 2020

Intro

Minulost

Sex s ex

100 let

Vlastní svět

Když tě život kope do zadku

Pády

Povolání syn

Počasí (host Marta Jandová)

Káva a sex (host Marta Jandová)

Něco končí

Píseň rodičům

Ta pravá (host Karel Gott)

Tak se nezlob

To se mi líbí

Dvě láhve vína

O pravdě

Levná instituce

Ztrácíš

Můj čas (host Hana Zagorová)

Léto 95

Naše cesty

 

Foto: Supraphon / Petr Kozlík