Zpěvačka Kateřina Sedláková znovu na přehlídkovém mole. Proč se vzdala modelingu?

V roce 2005 si splnila dívčí sen a stala se finalistkou České Miss a v soutěži Jadran v chorvatském Hvaru získala titul Miss International. Krátce na to pověsila ale Kateřina Sedláková modeling na pověstný hřebíček. Nyní se ale na přehlídkové molo po více jak deseti letech vrací. V rámci Svatebních dní v Clarion Congress Hotelu v pražských Vysočanech bude totiž 11. a 12. ledna předvádět svatební šaty.

DSC07084

Kateřina Sedláková sice svému snoubenci Petru Pechovi řekla své ano na konci roku 2017, veselka do roka a do dne se nekonala. To ale neznamená, že by se svatba odkládala na neurčito. Svatební šaty Kateřina Sedláková oblékne již v létě. A nejen kvůli tomu hned na začátku roku zavítala do svatebního salónu Adina, jejichž šaty bude již za několik dní předvádět na Svatebních dnech v hotelu Clarion.

DSC07191

Na mole jsem nestála určitě deset let, ale nervozní nejsem. Naopak se moc těším,“ svěřila se Sedláková, která si v salónu Adina vyzkoušela hned několik svatebních šatů. Nebyla to ale její premiéra.

DSC07222

Svatební šaty jsem již předváděla. Byly bílé zelené a vůbec se mi nelíbily, takže tentokrát si to vynahradím, protože v Adině jsou všechny překrásné, že jsem nevěděla, kam se dřív dívat,“ prozradila zpěvačka.

DSC07209

Ta prozradila, že ačkoliv se na přehlídku svatebních šatů těší, nemrzí ji, že modeling pověsila na pomyslný hřebíček. „Byla to určitá fáze mého života a byla skvělá, ale člověk jde dál, kam ho život směřuje a v mém případě to také bylo o tom moct se dobře najíst a nevyčítat si, že se druhý den nevejdu do šatu,“ vysvětlila Sedláková, která má jasnou představu o svých vysněných šatech, ve kterých by se ráda vdávala.

DSC07076

Osobně dávám přednost hlavně jednoduchosti a minimalismu. Žádné volány ani nabírané sukně,“ dodala Sedláková. Ta s se svatebními přípravami dává na čas. „Máme místo a termín a teď se v klidu vrhnu na další věci,“ uzavřela.

Foto: Svatební dny / salon Adina