Zpěváci podpořili speciálně vycvičené pejsky

Druhý ročník benefičního vánočního večírku pro Helppes byl nejen příjemný, ale bez nároku na honorář dorazila například Světlana Nálepková, Eliška Mrázová alias Elis, Vlastimil Harapes nebo Martin France.

DSC_6654

Po pěvecké části se divákům představila nezisková organizace Helppes se svými psími svěřenci v jejich vystoupením, včele s jejich ředitelkou Zuzanou Daušovou. Helppes totiž pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů na jejich cestě k integraci, soběstačnosti a samostatnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů.

IMG_6424

Na vánoční show dorazil i bývalý baleťák Vlastimil Harapes, který zazpíval dva songy z divadla Semafor, kde v současné době vystupuje. Po bývalém tanečníkovi nastoupila mladá krev – Eliška Mrázová (Elis), která se svým nezbytným ukulele zazpívala nejen svůj megahit Shubidu, ale i vánoční koledu Tichá noc. Martin France zase doslova roztančil všechny přítomné diváky, včetně jeho některých pěveckých kolegů. Dokonce se během jeho vystoupení za ním objevilo taneční duo z řad diváků, kteří byli už hodně veselí a hraví a Martina málem smetli z improvizovaného podia.

DSC_6695

Poté diváky potěšila svými gospelovými songy Leona Gyongyossi a pozvala zároveň na další gospelový koncert v této restauraci s pravým černošským gospelem. A jako poslední z interpretů vystoupila Magda Malá. Zazpívala nejen draculovský hit Jsi můj pán, ale též vánoční koledy a na poslední z nich vyzvala i své kolegy a odvážné přítomné diváky, aby si sní koledu Narodil se Kristuspán zazpívali. A tak došlo i na sborové zpívání. A během tohoto svého vystoupení Malá prozradila, že byla do Martina France velmi dlouho zamilovaná, když spolu navštěvovali Muzikálovou školu Petra Novotného, což byl pro Franceho trochu šok, protože o tom nevěděl.

Foto: Martin Production