Zorku Hejdovou doplní ve Snídani s Novou Petr Ticháček!

V úterý 14. ledna posílí tým moderátorů Snídaně s Novou Petr Ticháček. Společně tak se Zorkou Hejdovou, se kterou diváci »snídají« už více než čtyři roky, vytvoří nový moderátorský pár. Moderátorské dvojice Snídaně s Novou jsou tak kompletní, Petr se Zorkou doplní Ivetu Kořínkovou s Alešem Lehkým, Kristinu Kloubkovou s Pavlem Svobodou a Tomáše Novotného s Tomášem Zástěrou.


Třicetiletý Petr Ticháček pochází z Vrchlabí. Má za sebou nespočet moderací, diváci si jeho hlas mohou vybavit hned z několika rádií, moderoval i hudební a zpravodajský blok na obrazovkách dvou televizních stanic. Kariéru moderátora zahájil před třinácti lety na Evropě 2, osm let působil v rádiu Černá hora, kde příležitostně moderuje dodnes.


„Moderování Snídaně s Novou beru jako novou zkušenost. První pocity před kamerou byly plné nervozity a očekávání, poté se ale dostavil dobrý pocit a vědomí, že to půjde. Mým moderátorským cílem je být kvalitní moderátor, který svou práci dělá pečlivě, důstojně a zodpovědně. Věřím, že se mi právě moderováním Snídaně podaří k tomuto cíli přiblížit,“ dodává Petr.


Z nového kolegy a začínající spolupráce má radost i Zorka: „Petr je profesionál, který má letité zkušenosti, takže je před kamerou jako ryba ve vodě! Těším se na spolupráci s ním a doufám, že bude naše dvojice diváky bavit.“

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353