Známý moderátor si zabodl nůž do nohy! Osmicentimetrovou díru mu sešili šesti stehy

Moderátor Zpráv na Primě Tomáš Hauptvogel znova v nemocnici! V pátek ráno se totiž ošklivě pořezal na pravé noze. Tu, kterou i po třech letech od nehody na motorce léčí.

Hauptovel berle

Okolo půl osmé ráno jsem chtěl začít krájet cibuli na oběd. Vzal jsem si svůj oblíbený velký kuchařský nůž s asi čtyřiceticentimetrovou čepelí, jenže nůž mi z ruky vyklouzl. Aby mi nespadl na nohu, tak jsem ucukl a tím ztratil rovnováhu. Když se nůž odrazil od země, tak jsem nůž vší silou šlápnul,“ prozradil Tomáš Hauptvogel.

IMG-20180427-WA0002

Skončil s osmicentimetrovou dírou v noze. „Monika mi provizorně nohu zavázala a hned jsme jeli do nemocnice. V lokální anestezii mi nohu zašili, mám teď šest stehů zespoda chodidla,“ říká moderátor.

noha tomas

Zraněnou má pravou nohu, kterou po nehodě na motorce před třemi lety v pražských Úvalech stále léčí. „Naštěstí je to ta noha, která byla polámaná po nehodě, protože levou mám zdravou a můžu díky ní aspoň skákat,“ říká Hauptvogel. Vysílání to ale neohrozí. „Dnes večer budu normálně moderovat Zprávy, ale do televize musím opět o berlích, stejně jako do nedělní Partie,“ smál se včera Hauptvogel.

Terezie a Tomas

Stehy mu mají vyndávat zhruba za čtrnáct dní, stihne být fit než se poprvé stane tátou. S manželkou Monikou čekají narození holčičky. „Na miminko se oba moc těšíme a chceme si další etapu našeho života pořádně užít,“ směje se Tomáš Hauptvogel.

tomas noha 1

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353