Známá moderátorka na Vánoce už třikrát málem vyhořela! Letos si prý dá pozor

Moderátorka Velkých Zpráv na Primě Gabriela Lašková i letos stihla pořídit vánoční stromeček v předstihu. Jenže osudový se jí už několikrát málem stal adventní věnec.

Snad už třikrát nám vzplál adventní věnec. Vždycky jsme ho měli zapálený v naší přítomnosti a velmi rychle zasáhli, ale opatrnosti v tomhle případě není nikdy dost,“ prozradila moderátorka.

Naštěstí se nikdy nekonala žádná katastrofa. I letos se Lašková těší, že si Vánoce pořádně užije. S rodinou. I když to znamená, že svátky projezdíme po republice a stojí nás to občas hodně sil, ale máme to tak s manželem rádi, o Vánocích má být rodina spolu. Už proto máme náš byt vyzdobený už na konci listopadu a stromeček v půlce prosince, abychom si ho pořádně užili,“ směje se.

Dodržuje i tradiční zvyky, takže ani letos žádný nevynechá. Od kapří šupiny pod talířem, tradiční jídlo, rozkrojení jablka, lití olova, čekání na Ježíška, prskavky, zvoneček, zpívání koled … a Popelka. Obecně miluji pohádky a vánoční filmy. Sleduji je celý Advent, ne-li už od konce Listopadu.“ těší se moderátorka.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353