Zhroucená Březinová ruší vystoupení! Čtěte její vzkaz!

Zpěvačka Marcela Březinová (50) je kvůli sebevraždě manžela, režiséra a hudebního skladatele Zdeňka Švarce (†57) stále natolik zdrcena, že nedokáže předstoupit před fanoušky a zpívat. Chystaného sobotního koncertu na hradě Houska na Českolipsku se nezúčastní, což oznámila mejlem hlavnímu pořadateli Martinu France z agentury Martin Production.


„Marcela se nám z benefičního koncertu omluvila krásným a pro naší agenturu
chápajícím mailem. Respektujeme současnou situaci Marcely Březinové a na
hradě Houska ji omluvíme,“ řekl nám Martin France.

Mejl Marcely Březinové
Milý Martine, hudbu a zpěv chápu jako poslání a možnost předat vnímavým posluchačům pozitivní energii, radost, nebo pomoci dobré věci. Poprvé ve svém životě toho nejsem schopna a PROSÍM Tě o omluvení z vystoupení na benefičním koncertě pro Housku. Doufám, že Ti nezpůsobím příliž komplikací a velice Ti děkuji za pochopení! S pokorou ke svému »koníčku« Marcela.

„Tento mail přečteme jako vzkaz Marcely svým fanouškům na hradě Houska,“ řekl serveru TopVIP.cz Martin France (na snímku z tiskové konference ke koncertu nejen s Marcelou Březinovou, ale i se Světlanou Nálepkovou a Yvettou Blanarovičovou).

Noc s hvězdami na hradě Houska aneb Vánoce na Housce
Letošní už 13. ročník benefičního koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska se uskuteční již tuto sobotu 6. srpna 2011 a mimo jiných na něm vystoupí i Monika Absolonová, Ewa Farna, Petr Vondráček, Martin France, Yvetta Blanarovičová, Jan Bendig, Holki, Světlana Nálepková nebo Leona Černá.
„Již v loňském ročníku jsme začali i odpoledním koncertem na 1. nádvoří a letos tomu nebude jinak. Přibližně v 16.30 hodin pro návštěvníky vystoupí uskupení Roxette Revival – The Rockset – jako taková malá ochutnávka před hlavním koncertem. Další novinkou je, že kapely, které hrají na večerním koncertu nezačnou jako v předchozích ročnících od 22 hodin, ale už o hodinu dříve, to znamená že koncert kapel ve 21 hodin otevře skupina Datwek a koncert kapel ukončí skupina Petra Dvořáka Wolnej Prout,“ řekl nám producent a hlavní organizátor koncertu Martin France.
Ve dvanácti ročnících »Housky« se vystřídalo přes 420 účinkujících, kdy všichni vystupovali bez nároku na honorář, pouze za cestovné a výtěžek byl každý rok poukázán na obnovu a rekonstrukci hradu Houska. Za celou tuto již letitou tradici si tento benefiční koncert získal jména a tradici nejenom v severočeském kraji, ale jeho jméno Noc s hvězdami na hradě Houska už v podstatě znají po celé republice. Takto se z tohoto projektu stal jediný pravidelný letní festival popové muziky. Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback nebo s muzikanty.
Letošní 13. ročník benefičního koncertu se uskuteční pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody, premiéra ČR Petra Nečase, hejtmana Libereckého kraje Stanislava Eichlera a starostky města Česká Lípa Hany Moudré. Mediálním partnerem charitativního koncertu je i server TopVIP.cz.

Foto: Martin Production / Andrea Vernerová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353