Zdravotní stav Věry Špinarové je stále velmi vážný

Ve středu večer došlo během koncertu Věry Špinarové v Čáslavi k jejímu kolapsu. Díky přítomnosti lékařky v sále a bleskovému zásahu záchranářů, jí byla okamžitě poskytnuta první pomoc. Následně po stabilizaci životních funkcí byla Věra Špinarová trasportována vrtulníkem do nemocnice v pražském Motole.

vera spinarova web
Její stav je v současné době velmi vážný. „Je na oddělení JIP, kde je jí poskytnuta naprosto špičková péče. U paní Špinarové nastala původně zástava srdce. Podle informací jejího syna Adama Pavlíka, který je v kontaktu s lékaři a maminku navštívil, je její stav zatím opravdu velmi vážný,“ uvedl René Kekely, tiskový mluvčí podzimního Věra Heidi Tour, které bude pravděpodobně zrušeno.

SU60552
„Maminka je stále v bezvědomí, ale věříme, že se ten stav zlepší. Prosíme všechny fanoušky, aby na ni mysleli a drželi jí palce. Opravdu to teď moc potřebuje,“ požádal syn Adam Pavlík, který je manažerem Věry Špinarové a kapelníkem skupiny, která ji doprovází.

11132590 040306

Foto: Archiv produkce Adama Pavlíka, Supraphon


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353