Zdá se, že tu máme novou Goldie Ens! Rakouská zpěvačka Marley Wildthing přesídlila do Prahy

Pamětníci si jistě vzpomenou na sympatickou rakouskou zpěvačku Goldie Ens, která u nás intenzívně zářila za doprovodu Orchestru Karla Vágnera v osmdesátých letech. Marley Wildthing je zpěvačka a skladatelka z Rakouska, v současné době žijící v Praze.

Písničkářka, která kromě jiného dokázala zaujmout a zvítězit v soutěži proslulého festivalu Novarock, se chystá na konci tohoto roku vydat zbrusu nové album, které fanouškům přibližuje prvotinou One single person.

Marley napsala text na základě zkušenosti idealizace. Ve videu sama zpěvačka vykresluje přírodu, která byla uvězněna ve skleněné kleci, aby ji lidé vlastnili a mohli se na ni dívat. Nakonec se jí podaří uprchnout a vrací se do přirozeného prostředí, kde se konečně cítí jako doma.

„Vytvoříte si představu člověka, která neodpovídá realitě. Začnete přemýšlet, jestli můžete věřit svým citům nebo si přejete jen něco, co ve skutečnosti vlastně vůbec neexistuje,“ dodává ke klipu Marley Wildthing.

V současné době se intenzivně připravuje na nadcházející letní sezónu, kde plánuje zastávky nejen po České republice, ale opět zamíří i na evropská festivalová pódia. V Praze můžete Marley vidět 15. června u Stalina na Latné.

 

Více infa: www.marleywildthing.com

 

Na klip se můžete podívat zde:

 https://youtu.be/lGtbtnO4T50

 

Foto: Archiv Marley Wildthing, Supraphon

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353