Zboří Alkehol Modrou Vopici?

Zatají se dech, když se maso smaží anebo peče,“ zpívá legendární skupina Alkehol – a zatají se dech i fanouškům z toho, co tihle nestoři domácí rockové scény upečou 29. srpna 2019 v pražském klubu Modrá Vopice. Kapela si momentálně užívá rozdováděné festivalové ochozy a je jasné, že v podobném duchu to rozjede i zde. A festivalový duch zůstane zachován i díky open air charakteru koncertu.

A protože jsou Alkehol naprosto pohodoví chlapíci, lze očekávat dobrou náladu nejen na pódiu, ale i po vystoupení, kdy si určitě rádi dají s fanoušky i něco Na zdraví. Ovšem nebude to jenom O chlastu. Ze své nabité diskografické pokladnice vytáhnou ty největší trumfy, prostě a jednoduše To bude mejdan, jak se patří. Život je krátkej, a proto by neměl žádný fanoušek promarnit tuhle příležitost, protože dobré zábavy není nikdy dost. Takže Než půjdeme k čertu, je třeba to tady pořádně ještě roztočit, protože Co nás nezabije, to nás posílí. Tak Zvedni prdel a přijď si do Modré Vopice vychutnat plnými doušky tento Pramen mládí. Zapište si tedy pečlivě do kalendářů datum 29. 8. a k tomu tučnou poznámku – Dneska by to šlo.

Speciálním hostem koncertu budou drsní pražští screamo/rockeři Loco Loco. Ti se letos pochlubili zbrusu novým albem Lekce hudby – 3. věta a úspěšným celorepublikovým turné s kapelou Harlej.

Alkehol, Loco Loco

29. 8. 2019, 19 hod.

Praha, Modrá Vopice

vstupné 200 Kč (pouze na místě)

Foto: www.alkehol.cz, www.modravopice.eu

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353