Zažijte s Jaroslavem Duškem Nový Zéland na Blátě

Ochutnejte tradiční maorskou večeři Hangi, popovídejte si o novozélandském dobrodružství s hercem Jaroslavem Duškem, dejte si s ním sklenku novozélandského vína a zatančete maorský tanec Haka. Nový Zéland se v celé své kráse představí 29. července od 10 hodin na farmě Bláto.

Jaroslav Dušek na Novém Zélandu

„Jarda Dušek přijel na Nový Zéland a já jsem byla jeho průvodcem. A tak nás napadlo, že přeneseme kus Zélandu do České republiky. Jardovy zážitky v jeho pojetí budou pro návštěvníky jistě nezapomenutelné. Budeme u toho pít novozélandské víno, ochutnávat tradiční maorské jídlo a třeba Jarda předvede i tanec Haka,“ směje se honorární konzulka České republiky na Novém Zélandu Vlaďka Kennett, která je spoluorganizátorkou akce.

Jaroslav Dušek a Vlaďka Kennett

Naučte se tančit jako Maor

Půjde o první ročník ojedinělé akce. „Návštěvníci se přenesou na druhý konec světa, budou se učit maorský tanec Haka. To znamená, že budeme gestikulovat, podupávat, křičet. Jistě to znáte třeba ze sportu, když hraje Nový Zéland. Zapijeme to čajem s manukovým medem a u toho kouknout, jak se domorodci tetují nebo jak stříhají ovce. Na to přijede přímo nefalšovaný střihač z Nového Zélandu,“ říká Kennett.

Na akci Nový Zéland na Blátě je možné zakoupit celodenní vstupenku za 550 korun.

 

New Zealand
New Zealand

Nový Zéland I. Nový Zéland II. Nový Zéland

Více infa: www.farma-blato.cz

 

Foto: www.farma-blato.cz