Září jako nikdy předtím! Moderátorka Kašparovská si teď užívá

Všimli jste si? Zatímco někteří jsou na podzim chmurní a nevrlí, moderátorka zpráv na Primě Terezie Kašparovská září jako nikdy předtím. Dokazuje to její forma a úsměvy, kterými teď rozhodně diváky nešetří. Jak se udržuje ve formě?

Terezie 23. 10.

Je to jednoduché, naučila jsem se všechno dělat s mírou. I jíst. Snažím se jíst málo, zdravě a nepřejídat se. Taky cvičím, i když nijak fanaticky. Když se hýbu, cítím se dobře,“ prozradila svůj recept Terezie Kašparovská. A přiznala, že právě podzim má velmi ráda. Těším se na podzim. Člověk trochu zpomalí. Podzim mi voní a chutná,“ říká Terezie.

Terezie podzim

Terezie Kašparovská moderuje zprávy už od roku 2006, po narození dcery. Jenže stačilo málo a mohla z ní být učitelka. Dlouho jsem chtěla být učitelkou, jako moje babička. V šestnácti mě to přešlo. Chtěla jsem studovat práva, nakonec jsem skončila na žurnalistice. Díkybohu,“ směje se Terezie Kašparovská.

Terezie

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353