Záchranář z Modrého kódu vystavil své tělo na Kapverdských ostrovech

Během roku má herec a moderátor Jakub Štěpán, kterého vídáme pravidelně jako záchranáře Petra v primáckém seriálu Modrý kód, nabitý diář. A proto, jak nastala na natáčení seriálu letní pauza, ani chvíli neváhal a se svou přítelkyní Andreou našel společný volný týden a odletěli na Kapverdy, konkrétně na ostrov Sal.

Měli jsme pořádný detox od sociálních sítí, protože k dispozici nebyla wifi a mobilního signálu bylo jak šafránu. Člověk najednou zjistí, že to pro žití vlastně není až takový problém, ba naopak,“ prásknul nám osmadvacetiletý Jakub.

Část dovolené herec strávil nejen odpočinkem na plážích, ale také aktivním sportem. Denně jsem běhal po plážích. Nemám rád kardio a běh, ale u moře, kdy slyšíte vlny, chodidla se boří do písku, neřešíš nic, je to parádní relax – vyčistím si hlavu, a zároveň dobiju baterky,“ pochlubil se Jakub Štěpán.

Pro nás byla nejúžasnější romantika v zátoce pod Lví horou. Jsou místa, která se nedají popsat, ta musí člověk zažít a vidět na vlastní oči… Místní lidé uspořádali na pláži oheň, popíjelo se, hrálo, zpívalo i tančilo. Kdokoli se mohl přidat, posedět, popovídat si,“ dozvěděli jsme se ještě od zamilovaného páru.

Fascinovala nás dobrodružná výprava na jeepech, kde se projelo pobřežím – pohořím Serra Negra, všude je navátý písek ze Sahary, a skončili jsme ve žraločí zátoce, kde kolem tebe plují malí žraloci. Než dospějí, zdržují se tady, jsou neškodní do okamžiku vyplutí do moře. Byla to jedna z nejkrásnějších dovolených, kterou jsme absolvovali. Užili jsme si ji a načerpali energii, tak se těším na další pracovní sezonu, která bude nabitá a pestrá,“ dodal závěrem herec, který od dnešního dne opět natáčí nové díly seriálu Modrý kód.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353