Z kolegy Ondřeje Rychlého v Modrém kódu se stal jeho režisér

Šestadvacetiletého herce Ondřeje Rychlého pravidelně vídáme jako doktora Prokopa Hlinku v seriálu Modrý kód. A jak jsme se dozvěděli, tak se herec opět dostává do statusu studenta. Nás samozřejmě zajímalo, jaký obor studia si tentokrát vybral.

ondrej_rychly_infarkt

Zkouším Švandu dudáka, kvůli kterému se teď učím hrát na dudy. Takže zase něco pro naše sousedy,“ prásknul nám herec. Herec se může těšit ze stále nabitého pracovního diáře. Veškerý svůj čas nyní rozděluje mezi práci a svého syna Tobíška.

YAN_8707

Dudy mi pomáhal vybrat a zapůjčil mi je plzeňský výrobce dud a dudák Jaromír Konrady. Učitelku jsem si ale musel vybrat v Praze. Nezvládl bych za panem Konradym dojíždět. Mám v Praze hodně práce a navíc se mi před čtyřmi měsíci narodil syn,“ dodal závěrem sympatický herec, který Švandu dudáka zkouší pod režijní taktovkou svého kamaráda a kolegy ze seriálu Modrý kód Marka Němce.

E4E9F934-DC19-44C8-BBBB-DC16E17E6BB8

Ondřej je muzikální, role Švandy je pro něj jako stvořená a už se učí hrát na dudy,“ dodal režisér představení Marek Němec. Herec také nedávno natočil edukační spot k infarktu pro Český červený kříž.

3FB6F126-4373-4357-B3FD-7C259812EF82

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353