Yvetta Simonová: Takhle vypadá člověk, který pracuje padesát let

Jan Kraus přivítal ve své televizní show zpěvačku Yvettu Simonovou se slovy: „Je povoleno říct, kolik let zpíváte?“ „Ale jo, takhle vypadá člověk, který pracuje padesát let,“ odpověděla Yvetta Simonová. Jana Krause zajímalo, jak se paní Yvetta udržuje, že vypadá tak dobře. „Denně cvičím a cvičím i hlas, z čehož asi sousedé nejsou nadšeni,“ podotkla s úsměvem Yvetta Simonová.


Vyprávěla o tom, že nejhezčí období je pro ni období jejích začátků. „Suchý strohý hlas Karla Vlacha mi tehdy po telefonu nabídl spolupráci a od té doby to byla smlouva na celý život,“ řekla paní Simonová. „Jak často dnes vystupujete?“ chtěl vědět moderátor. „Tak šestkrát do měsíce. Mám za sebou zrovna vánoční koncert,“ prozradila Yvetta Simonová. A Jana Krause zajímal recept na soukromou pohodu. „Napijete se někdy vína?“ chtěl vědět. „Ale jo, ale tady se víno nepije, jak koukám,“ posteskla si za smíchu publika zpěvačka.


„Soukromý život nebyl nijak záviděníhodný, protože jsem byla stále na cestách. S tím se partneři nesrovnali,“ vysvětlila paní Yvetta. „Ale zájemců bylo dost, ne?“ zajímal se moderátor. „Ale jo, těch bylo dost,“ přiznala paní Simonová. „Vlach mi po mém druhém rozvodu najednou začal psát hodně vokály, značky a tak,“ přiznala zpěvačka Vlachův zájem. Popsala, že oba její manželé žárlili na Milana Chladila, s nímž dlouhá léta zpívala. „Ale publikum mi dlouhá léta vrací všechny ty trable, které jsem celý život v soukromí zažívala. S muzikou není život snadný, ale je krásný,“ upřesnila.


Do sedmnáctého dílu Show Jana Krause přijali pozvání: zpěvačka Yvetta Simonová, herec a režisér Vojta Kotek a výtvarnice Alena Kupčíková. Jan Kraus se zajímal o to, jak se Yvetta Simonová udržuje v kondici, a zabrousil i na obdivovatele, které paní Yvetta kolem sebe měla. S Vojtou Kotkem Jan Kraus velmi rychle zavedl řeč na jeho vztahy a nestačil se divit, jak se tento idol dívek neohrabaně prezentuje. Janu Krausovi nezbylo než ho trochu proškolit v konverzaci se ženami. A s Alenou Kupčíkovou se brzy dostal do rozpaků, když mu tato mladá výtvarnice popsala svou techniku umělecké tvorby. Zaskočila ho i její žádost o poskytnutí materiálu na některé z jejích dalších děl. Premiéru sedmnáctého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 23. prosince ve 22.10 hodin na Primě.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353