Vyčerpaná Šafránková: Jedno natáčení střídá druhé!

Herečka Libuše Šafránková prožívá náročné období. Jeden den točí nový seriál televize Nova Gympl… a hned další den odjíždí na plac připravovaného filmu režiséra Jiřího Menzela Sukničkáři. „Produkce musí přípravy v maskérně i kostymérně plánovat doslova po minutách, protože někdy přejíždí Libuška z filmového placu na ten seriálový,“ nechal se slyšet jeden ze členů štábu.


Na Libuši Šafránkové je znát únava, ale i přesto jí nechybí úsměv na rtech a pracovní odhodlání. „Proti filmovému natáčení funguje to seriálové hodně rychle. Je to taková jiná disciplína, naskočí se do vlaku a jede se,“ přiznává nesmrtelná Popelka.


Nový původní seriál televize Nova Gympl… zavede diváky už na podzim zpět do školních lavic, do prostředí, které všichni důvěrně známe. Seriál bude vyprávět o vzájemných vztazích rodičů, dětí a učitelů, ale také o soukromých osudech hlavních hrdinů. Seriál se bude pyšnit hvězdným hereckým obsazením – představí se v něm mimo Libuše Šafránkové Karel Heřmánek, Milan Šteindler, Ondřej Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Daniela Šinkorová, Marta Jandová a mnoho dalších populárních herců.

Foto: TV Nova, MediaPro Pictures / Martin Špelda


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353