Vojta Kotek: Jsem schopný se strašně zamilovat!

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show herce a režiséra Vojtu Kotka a pustili si záběry z filmu Perfect Days, kde Vojta mimo jiné točil milostné scény s partnerkou Jana Krause Ivanou Chýlkovou: „To je jedna z nejhnusnějších scén…“ komentoval moderátor s nadsázkou milostnou scénu Vojty a Ivany Chýlkové. „To vy rád asi tyhle scénky, ne?“ rýpnul si moderátor. „No, nevyhýbám se jim,“ kontroval Vojta.


„Jedna naivní novinářka se vás ptala, jestli umíte být sám, bez partnerky, a vy jste jí odpověděl, že vždy od února do června někoho máte. Co to znamená? Vy jste zábavnej tak na čtyři měsíce?“ zajímal se moderátor Kraus. „Někdy čtyři měsíce stačí…“ prozradil Vojta. A pak spolu probrali Kotkovy vztahy: „Nejdřív jsem byl hrozně hodnej a pak zase hrozně hnusnej… Teď jsem volnej.“ „To je vidět podle toho, jak jste našňořenej,“ popíchl ho moderátor. „Jsem schopný se strašně zamilovat a těžko se mi z toho dostává a známí mi říkají: ‚Co blázníš, vždyť je ti třiadvacet!‘,“ prozradil Kotek.
Jana Krause zajímalo, jestli je Vojta jako režisér schopný dát nějaké herečce vizi. „Musíte působit jako intelektuální tahoun pro tu ženu,“ doporučil mu moderátor. Krausova doporučení a taktiky, jak se má chovat ve vztahu a k ženě, Vojta příliš nechápal: „Ale člověk si to komplikuje těmi všemi teoriemi o tom, jak na věc,“ vysvětlil. Jana Krause zajímalo, jak Vojta nabízí roli hercům: „Zkuste to třeba nabídnout mně,“ vyzval Vojtu. „Podívej se, maličká…“ obrátil se k němu za smíchu publika Kotek.


Do sedmnáctého dílu Show Jana Krause přijali pozvání: zpěvačka Yvetta Simonová, herec a režisér Vojta Kotek a výtvarnice Alena Kupčíková. Jan Kraus se zajímal o to, jak se Yvetta Simonová udržuje v kondici, a zabrousil i na obdivovatele, které paní Yvetta kolem sebe měla. S Vojtou Kotkem Jan Kraus velmi rychle zavedl řeč na jeho vztahy a nestačil se divit, jak se tento idol dívek neohrabaně prezentuje. Janu Krausovi nezbylo než ho trochu proškolit v konverzaci se ženami. A s Alenou Kupčíkovou se brzy dostal do rozpaků, když mu tato mladá výtvarnice popsala svou techniku umělecké tvorby. Zaskočila ho i její žádost o poskytnutí materiálu na některé z jejích dalších děl. Premiéru sedmnáctého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 23. prosince ve 22.10 hodin na Primě.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353