Vojta Dyk: Konečně jsem našel partnerku, která chce žít se mnou v přírodě a zarostlá

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show dva členy skupiny Nightwork – Vojtěcha Dyka a Jakuba Prachaře, kteří přišli s »plackami« vyjadřujícími podporu Karlu Schwarzenbergovi. Moderátor konstatoval, že jsou oba před každými volbami aktivní. „Teď máte zase svého kandidáta. Ale já bych se chtěl taky zeptat, co váš soukromý život? U vás obou došlo k zásadním změnám,“ obrátil se moderátor na překvapené hosty. „My jsme mysleli, že to bude spíš o té prezidentské volbě,“ bránil se zaskočený Prachař. Nicméně oba přiznali, že jsou šťastní a že změny v životě je stále těší.


„Já jsem četl, že vy jste se s partnerkou ve společném životě posunuli dokonce i v tom, že byste chtěli blíže k přírodě,“ obrátil se moderátor na Vojtu Dyka. „Mě to nějak začalo bavit, i když žít v přírodě, to byl můj dávný sen. A konečně jsem našel partnerku, která by takhle chtěla žít se mnou, v přírodě, zarostlá,“ rozesmál Vojta Dyk diváky. Prozradil, že občas zajde do vegetariánské restaurace a po jídle pije horkou vodu. „To tělo se pak totiž tolik nenamáhá, když zpracovává tu potravu. Pak máte více energie věnovat se třeba dětem,“ vysvětloval Vojtěch. „To jste pak takový chodící bojler, který si hraje s dětmi,“ konstatoval udiveně Kraus.


Jakub Prachař zase přiznal, že s partnerkou doma hraje karty. „Hrajeme žolíky, kanastu, ale mě to v poslední době už přestalo bavit, protože jsem začal prohrávat. Rád zavírám karty z ruky, ale moc mi to teď doma nevychází,“ přiznal se Jakub. Probrali spolu nedávný skandál kapely Nightwork, kdy byli na akci kapely pozváni striptéři. „Zajímavé bylo, že nejdřív ze všech odešli pohoršení novináři z bulváru,“ popsal Jakub. Krause zajímalo, čím si vysvětlují, že při prezidentské volbě Karlu Schwarzenbergovi fandí hlavně mladí. „Možná to zní pateticky, ale mému srdci byl zkrátka nejbližší. Rozuměl jsem mu, co říká,“ vysvětloval Dyk.


A Jakub Prachař prozradil, že ho nadchla informace, že Václav Klaus chce emigrovat, pokud vyhraje Schwarzenberg. „Když na Klausovi vidím, co vše může prezident udělat špatně, tak si říkám, že na druhou stranu může prezident jako Schwarzenberg udělat řadu věcí dobře,“ přemýšlel Jakub Prachař. Probrali, že ale nestačí, aby lidi šli jednou za čtyři roky k volbám, ale aby se zajímali o dění ve společnosti a v politice průběžně. „Aby prostě lidi vylezli ven,“ dodal Jakub.
A Jan Kraus se zeptal svých hostů, jak jsou na tom v partnerských vztazích. „Máte oba svobodný život? Nejste doma utiskovaní? Když řeknu slovo partnerka, tak oba trochu zcepeníte,“ rýpnul si moderátor. Vojta přiznal, že doma věší prádlo a taky občas dává prádlo do pračky. Jakub se »pochlubil«, že má doma na starosti popelnici a že nosí věci – jako třeba kufry – po schodech do patra. „Dříve jsem nosil a pral, teď jsem v tomhle vztahu o praní přišel,“ dodal Jakub. Vojtěch se pochlubil, že ho věšení prádla dokonce baví. Jakub přiznal, že babička ho kdysi naučila háčkovat a že si někdy zkouší háčkovat. „To strašně uklidňuje. Koupil jsem si háček čtyřku, pěknou tyrkysovku a zkusil jsem háčkovat šálu, ale umím jen krátký sloupek a nějak jsem to špatně spočítal a místo šály se to pořád rozšiřovalo,“ rozesmál Jakub diváky. Potom je moderátor požádal o písničku, kterou zahráli společně se skupinou Nightwork.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání členové kapely Nightwork Jakub Prachař a Vojtěch Dyk, poslední Československá Miss Silvia Lakatošová a lékař David Slouka. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 25. ledna večer na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353