Vlasta Horváth: Láska může fungovat i mezi přáteli

V sobotu 9. června 2012 se uskuteční druhý ročník benefičního koncertu a Dětského dne Kdo má rád… na Martinském mlýně v obci Hrádek u Trhových Svinů na Českobudějovicku. Dětský den začne ve 13 hodin a vstup na něm bude zdarma. Benefiční koncert bude probíhat od 18 hodin a vystoupí na něm řada populárních zpěváků mezi nimiž nebude chybět ani Vlasta Horváth, kterého jsme vyzpovídali.

Co se vám vybaví jako první, když se řekne slovo LÁSKA?
Někdo, koho miluji. Nevyjímaje lásku otcovskou.

Co pro vás v životě vůbec znamená láska?
Moc, jako asi pro každého. K tomu abych mohl skládat hudbu jí potřebuji jako motivaci, proto se asi i můj nový singl jmenuje Téma lásky. 🙂 A nemůžu nezmínit mou lásku k hudbě.

Dokázal by jste žít bez lásky?
Vůbec ne. A kdo řekne, že jo, myslím, že si to jen nalhává. Láska může fungovat i mezi přáteli a o sourozenecké lásce nemluvě.

Věříte na lásku na první pohled?
Určitě existuje, je jen otázka jestli tahle láska vydrží napořád.

Proč vystoupíte na charitativním koncertu Kdo má rád…?
Už název Kdo má rád napovídá tomu, že bychom neměli být lhostejní k určitým věcem. Nejinak je to v tomto případě, kdy vím, že pomůžu dobré věci.

Koho nebo co máte v životě nejraději?
Svou rodinu na které jsem si vždy zakládal a samozřejmě hudbu, ta mě bude provázet celým mým životem…

Jak prožijete letošní léto?
Protože natáčíme nové CD, tak částečně pracovně. Každopádně i čas na odpočinek určitě bude.

Co nového připravujete na podzim pro své příznivce?
Jak jsem již zmínil, připravuji nové CD, které by mělo vyjít na podzim. Těším se, že budeme hrát s kapelou, nyní jsme natočili společně klip k novému singlu s režisérem Allanem Šubertem a máme z něj velkou radost.

Foto: Martin Production


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353