Vladimír Kratina fotil nahotiny!

Vladimír Kratina hraje ve filmu Miluji tě modře nejen otce, ale také renomovaného fotografa, který se soustředí na akty, a proto se často ocitá mezi nahými modelkami, dokonce by se dalo říct, že jich má velkou spotřebu.

dsc_5850
A v době natáčení bylo potřeba sehnat hned několik dívek, které by se nestyděly. A mezi nimi vévodila úspěšná modelka Valtová. Tu ovšem místo Vladimíra Kratiny nafotila pro film slavná fotografka Alžběta Jungrová. Další děvčata pro film doporučil jiný fotograf, který často také fotí akty – a sice Jakub Ludvík. A ve fotoateliéru se objevily modelky, které se nebojí ani odvážnější snímků.

dsc_5778
Ve filmu podle scénáře Jaroslava Papouška, autora a režiséra filmů o rodině Homolkových a spoluautor Formanových komedií Hoří, má panenko a Lásky jedné plavovlásky, uvidíme vyjma Vladimíra Kratiny v hlavních rolích Václava Jílka, Denisu Nesvačilovou, Rostislava Nováka ml., Taťjanu Medveckou, Hanu Vagnerovou a další. Hudbu k filmu napsala a nazpívala držitelka Oscara Markéta Irglová.

dsc_5781 dsc_6324

Foto: BIOSCOP


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353