Vladimír Hron v kůži Mela Gibsona v sobě našel ženu!

Bavič Vladimír Hron sice za tři roky oslaví padesátku, přesto je stále pro každou srandu. Když přemýšlel, jak oslaví své narozeniny, rozhodl se, že místo divokých večírků navštíví salon krásy. A aby si svou návštěvu okořenil, vyzkoušel skoro všechny procedury.


„Většina lidí ráda pořádá bujaré oslavy a různé večírky, já jsem se nechal hýčkat na úžasném místě: v Hedera Spa Clinic. Připadal jsem si jako Ali Paša ve svém paláci – neustále mne někdo obletoval, masíroval a prováděl na mně všeliké procedury,“ svěřil se Hron, který se vžil do role Mela Gibsona z filmu Po čem ženy touží a žádnou proceduru neodmítl. „Naštěstí jsem na rozdíl od Mela Gibsona nemusel podstupovat ty drastičtější úkony typu »depilace voskem« a podobně, čili předpokládám, že jsem se cítil o mnoho lépe. Ostatně myslím, že Mel Gibson by se mnou měnil okamžitě,“ směje se bavič, který v sobě našel skrytou ženu.


„Neholduji zrovna alkoholu a tak jsem si řekl: »Vladimíre, dnes bys mohl zkusit něco onačejšího.« Nu a teď už zcela chápu všechny ženy, které si podobné záležitosti užívají pravidelně. Návštěva místa, kde se najednou stanete opečovávanou osobou se vším všudy nemůže být proti srsti nikomu, tedy ani mužům, není-liž pravda? Užil jsem si to, jak se říká, do sytosti! Cítil jsem se jako v bavlnce. Ne nadarmo se říká, že i muži by o sebe měli čas od času pečovat,“ dodává Hron, který si k narozeninám ještě nadělí rodinou dovolenou.


„Chystám se s rodinou na dovolenou a popravdě řečeno: už se nemohu dočkat… Ovšem kam vyrážíme, je zatím velikým tajemstvím. Ideální dovolená je ta, na které můžete opravdu »vypnout«. Proto jsem se už před pár lety naučil zahodit na čtrnáct dní mobilní telefon a děláme to tak všichni. Žádné spojení, jen samé dobrodružství a zábava. Důležité pro ideální odpočinek je také s kým ho trávíte. Pokud kolem sebe máte milované osoby, je vám krásně kdekoliv,“ ukončil bavič.

Foto: Hedra Spa Clinic / Pera Kropáčová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353