Víme proč Lenka Dusilová utíkala na Aljašku!

Moderátor Jan Kraus představil ve své televizní show zpěvačku Lenku Dusilovou. „Myslím, že nejste takový fanda, abyste si chodila povídat do televizních talk show. Co bych mohl udělat, abyste se cítila lépe?“ nadhodil moderátor. Zpěvačka ho ujistila, že opravdu fanynka televizních show není a že je trochu nervózní. Předala moderátorovi dárek – poslední cédéčko – a probrali, proč Lenka v posledních letech jezdí na Aljašku. „Já jsem tam jezdila z osobních důvodů, za svým bývalým přítelem, který tam pracoval. Ale je to dobré místo, člověk má dost času na sebe, aby přemýšlel, hrál na kytaru…“ vyprávěla Lenka.


A dodala, že je tam trochu tma, že spala někdy déle, ale že se o Aljašce nechce bavit. „Nebyla jsem tam jako turista, takže jsem necestovala, tak k tomu nemám, co říct,“ uzavřela to Lenka. „O čem se tedy chcete bavit – kromě hudby?“ vyzval ji moderátor. „Jéžiš, já jsem sem neměla chodit,“ posteskla si Dusilová za smíchu publika. A Jana Krause zajímalo, co je pravdy na těch teoriích, že Lenka vždy vydá desku a pak »zmizí« ze světa. „No, to je zajímavý. Já to tak nevnímám. Ale dělám si prostě v práci, co chci, a lidi si myslí, že když se neobjevuju v komerčních projektech, tak že asi nezpívám,“ vysvětlovala Dusilová. A poté v rámci skryté reklamy dokonce probrala s moderátorem svou novou desku Baromantika.


„Máte někoho, kdo se o vás stará jako agent nebo manažer?“ chtěl vědět Kraus. „Ale jo, mám. Ale moje písničky se v komerčních rádiích moc nepouštějí,“ dodala zpěvačka. „Ale vaše písničky, které jste nazpívala s Davidem Kollerem, hrála komerční rádia a lidi vás poslouchali rádi a všimli si vás tam,“ oponoval moderátor. „Ale to nebyly moje písničky, já je nenapsala a byla jsem tam jen jako ozdoba,“ odpověděla Lenka. Nicméně se s Janem Krausem shodla na tom, že při zpívání se cítí opravdu šťastná. „Vy jste si asi říkal, co tady se mnou budete celou dobu dělat, že jo?“ vyptávala se nakonec zpěvačka. „No, já jsem si byl rozhodně jistý minimálně tím, že vás požádám o písničku,“ ujistil ji moderátor a vyzval Lenku Dusilovou, jestli by zazpívala.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání bavič Petr Čtvrtníček, zpěvačka Lenka Dusilová a dvojnásobný vítěz reality show VyVylení Vladko Dobrovodský. Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 3. ledna ve 22.20 hodin na Primě. A v roli hostů se po americkém vzoru objeví i diváci, kteří přijeli z největší dálky. Závěrem se Jan Kraus spolu s Petrem Čtvrtníčkem, synem Davidem a za podpory sboru narychlo sestaveného z publika pustil do zpěvu předělané písně Hnědá je dobrá od Ondřeje Hejmy, kterou přetextoval právě Čtvrtníček.

Foto: TV Prima