Víme, proč Hana Zagorová tráví současné parné dny ve studiu

V těchto dnech ve studiu Dana Hádla vzniká nové album Hany Zagorové, které vyjde na konci září u vydavatelství Supraphon. Na novince budou především domácí písničky mladých autorů, někteří s Hanou Zagorovou již spolupracovali na předešlém, zlatou deskou oceněném albu O Lásce, které vyšlo v roce 2016.

Hana-Zagorova_2018_photoKubicaMartin

Potěšilo mne, že mi písničky napsali autoři, kteří sami i zpívají. To nebývá až tak obvyklé. Třeba Marek Ztracený mi napsal dvě krásné písničky a podle jedné z nich se asi bude celé album jmenovat. Dvě písničky složila Radůza, jednu hezčí než druhou, přispěli i Xindl X, Martin Chodúr, Kuba Kubín nebo Hynek Toman se skupiny Support Lesbiens. A také Jiří Březík, který už pro mne napsal posluchači stále žádané hity jako Je naprosto nezbytné, Za každou chvíli s tebou platím nebo Navěky zůstane čas. Jirka pro mě píše nejen krásné písničky, ale vystupuje se mnou i na mých koncertech jako sborista a kytarista,“ uvedla Hana Zagorová.

Zagorova-studio_2018_photo-Kubica-Martin

Hana Zagorová letos potěší své fanoušky hned několika vystoupeními na letních scénách a festivalech. S Boom!Bandem Jiřího Dvořáka se představila 2. června na festivalu Okoř se šťávou, 7. července zase vystoupí na Vysočina festu v amfiteátru v Jihlavě a také se na ni mohou těšit návštěvníci oblíbené pražské Letní scény na Vyšehradě, kde zazpívá 24. srpna.

Zagorova_Daniel-Hadl_2018_photo-Martin-Kubica

Letní koncerty Hany Zagorové s Boom!Bandem Jiřího Dvořáka

1. 6. – Zámek Lemberk

2. 6. – Okoř – open air festival

6. 7. – České Budějovice – Letní scéna

7. 7. – Vysočina fest – Amfiteátr Jihlava

24. 8. – Vyšehrad – Letní scéna

25. 8. – Protivín – Letní scéna

Více na: http://www.zagorovahana.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=654

Podívejte se na koncertní ztvárnění písně Za každou chvíli s tebou platím zde:

https://www.youtube.com/watch?v=CYCBw2yKzX8

Foto: Supraphon / Martin Kubica


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353