Víme, proč Eva Burešová rozplakala Ondřeje Rychlého

Téměř tři roky! To je doba, kterou šestadvacetiletá herečka Eva Burešová prožila po boku své seriálové hrdinky sestřičky urgentu Petry Horvátové. A protože v životě všechno jednou končí, včera večer se na Primě s její postavou rozloučili. Scénáristé seriálu Modrý kód rozhodli o tom, že její postava dále nebude pokračovat. A jak herečka seriál opustila?


„Rozhodnutí bylo rychlé, ale samozřejmě jsem si říkala, že se mi bude stýskat… Je to složité, to víte, opravdu jsem zažila na place spoustu nádherných chvil,“ sdělila nám
Burešová. Upřímně mi bude chybět vše. I ty brzké nástupy. (smích) Celkově jsem během natáčení Modrého kódu zažila velké události ve svém životě a všichni to prožívali se mnou – mé těhotenství, Petřino těhotenství, zlomená srdce ale i úspěchy jinde. Pracovat v takovém týmu je životní štěstí,“ dodala Eva.

Poslední scénu točila se svým seriálovým parťákem Prokopem Hlinkou, kterého hraje Ondřej Rychlý. Při loučení Petry a Prokopa nezůstalo žádné herecké oko suché. Nejblíž mi samozřejmě byl Ondra Rychlý, točili jsme převážně spolu a stali jsme se opravdu velkými přáteli,“ dodala závěrem půvabná herečka.

A loučení s Evou na place téměř nebralo konce. Vždycky mě to samozřejmě mrzí, když odchází z natáčení Modrého kódu a z našeho rubavského urgentu někdo, koho mám ráda a s kým, troufnu si říct, si rozumíme a s kým je legrace. Nejenom moje seriálová role Mery měla ráda Petru, a byla to taková její svěřenkyně, podporovala ji, tak i v reálu já mám ráda Evu, rozuměly jsme si spolu a bylo nám na urgentu moc fajn. Takže mě to opravdu mrzí, je to divné, když nás kolegové opouští. Naštěstí nás ale opouští jen před kamerou,“ sdělila nám k odchodu Evy Burešové Sabina Laurinová.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353