Víme, proč byl Felix Slováček hospitalizován na klinice plastické chirurgie! To budete koukat!

Muzikanta, zpěváka a herce Felixe Slováčka juniora jsme navštívili na natáčení oblíbeného seriálu Modrý kód a zeptali se, zdali potřeboval někdy pomoc lékařů urgentního příjmu. Před dvaceti lety jsem si uřízl šlachu, ale to jsem nešel na urgentní příjem, ale rovnou na plastickou chirurgii, kde mi to sešili. Panu docentovi Svobodovi z Vinohradské nemocnice jsem nesmírně vděčný za to, že mi pomohl a díky němu můžu hrát na klarinet. Za to mu velice děkuji,“ dozvěděli jsme se v úvodu našeho rozhovoru.

HML_1180

Sám jste se do rukou lékařů tedy dostal a jak jste na tom s první pomocí. Uměl byste ji poskytnout? Nevím, zatím jsem první pomoc poskytovat nemusel, ale asi bych to zvládl. Tracheotomii a podobné záležitosti bych asi nedokázal a také doufám, že nic takového nikdy nebudu muset dělat,“ dozvěděli jsme se dále.

HML_1200

Jaký máte vztah k lékařům a k bílým plášťům? Velmi kladný, protože můj dědeček byl velmi dobrý a vyhlášený doktor. Mám i spoustu známých doktorů, kteří jsou mí kamarádi. Velmi si vážím jejich práce,“ sdělil nám herec.

HML_1142

Jak jste si užil natáčení Modrého kódu? Mám skvělý pocit, hraje se mi tu moc dobře. Je tu na Modrém kódu skvělý tým a práce tady je mi potěšením,“ dodal závěrem našeho rozhovoru syn Dády Patrasové a Felixe Slováčka.

Foto: TV Prima