Víme, kde Michal Kavalčík oslavil výročí vztahu. Se svou přítelkyní randí již 3 roky

Moderátor Michal Kavalčík randí se svou přítelkyní Zuzanou již tři roky. Jejich vztah však začal doslova nevinně. „Začali jsme si psát na sociální síti čistě pracovní konverzace a hlavně posílali jsme si fotky snídaní z pracovních cest. Pak jsem se náhodou dozvěděl, že Zuzka pracuje jako manažerka kapely Mňága a Ždorp, no a já jsem v té době zrovna hledal manažera, tak slovo dalo slovo,“ prásknul nám Michal, a během krátké doby se rázem z jeho manažerky stala přítelkyně.

kaval_1

Za dobu trvání vztahu skončil Michal definitivně s kariérou Rudy z Ostravy. Sílu svého vztahu si také prověřili, když si Michal loni způsobil vážné zranění při zkouškách akrobacie v muzikálu Muž se železnou maskou v Divadle Broadway „Zuzka je pro mě velkou oporou, je skvělá, moc ji miluji, v době rekonvalescence mi byla vždy nablízku, to mluví za vše,“ dodal oblíbený moderátor primáckých Divošek.

kavalcik_jako_sasek_v_muzikalu_muz_se_zeleznou_maskou (2)

Zamilovaný pár se v současné době připravuje na příchod prvního společného potomka, který by se měl narodit v průběhu července. „V červnu máme ještě v plánu jet s našimi dětmi na dovolenou do Chorvatska, tak doufám, že vše v pohodě proběhne a nebudu muset rodit například na nějaké benzínce po cestě,“ dodala se smíchem Zuzka.

kavalcik_7

Také nás také zajímalo, zdali už není náhodou čas na zásnuby? „Samozřejmě na to myslím, ale musím vychytat tu správnou chvíli, kdy to Zuzanka vůbec nebude ani trochu tušit, potom k tomu určitě dojde,“ dodal s úsměvem Kavalčík, kterého kromě blížícího se porodu čeká zkoušení nových rolí v muzikálech Trhák a Kocour v botách v Divadle Broadway.

kaval_3 kaval_1

Foto:  Divadlo Broadway